reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Mamy już ząbek. Od pojawienia się ciemnej kreski zeszło jakieś 5-6 dni. Do tego towarzyszy nam katar. Taki okropny że spać nie daje.
U nas powrót zimy .
 
U nas pierwszy ząbek pojawil sie w ten poniedzialek i teraz drugi probuje sie wyrznac. Troche marudzi, ale nie jest zle. Gorzej ze spaniem w nocy. Budzi sie co godzine. Z siedzeniem u nas slabo, ale za to niezłe wygibasy na podlodze robi.
 
Mikołaj ma dolne. Dzisiaj chyba w końcu górne wychodzą, bo w nocy tak płakał. Dopiero przeciwbólowy pomógł i przespał większość nocy. W szoku byłam, bo ostatnio często się budzi.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Effa na podkarpaciu.
U nas chyba przebił sie i drugi ząbek. Nie pozwala się dotknąć, żeby sprawdzić.
Ale za to wszędzie jej pełno. Ciągnie ją tam gdzie nie powinno. Raczkowanie zaczęło się pełna parą.
 
reklama
To u mojego dolne jedynki wyszły 3 miesiące temu, teraz wypatrywałam górnych, wczoraj sprawdzam a tam mu wylazła górna dwójka :) - będzie wampirek.
 
Do góry