reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteśmy?

reklama
Witam dziewczynki wczesnym rankiem.
Wstałam na siusiu i już nie da rady usnąć.

Monisia2506 - ja pochodzę z Łodzi i mieszkałam tam 25 lat a nadal mieszka tam moja mama. Teraz od 5 lat z mężem mieszkamy w Dąbrowie Górniczej. Wiem gdzie jest Wieluń i kilka razy tam byłam...
 
MoniQa i Ewaunia75 - ja też ze Śląska jestem dokładnie mówiąc z Bielska - Białej

Ale zaglądam często do Katowic - w Silesii jest świetna pijalnia soczków świeżo wyciśniętych
Rewela, nie wiem ile dziś tego w siebie wlałam :p :p :p :p :p :p :p :p
 
Lubimy czasem z mezem jechac do Silesii.
W Bielsku czesto bywalam jak jezdzilam co tydzien do Zwardonia na narty (przejazdem)
 
Moj maz niestety nie jezdzi na nartach a synus jeszcze troche za maly, ale w przyszlym sezonie zamierzam juz go zaczac uczyc...
 
reklama
Do góry