reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skromny ślub!

Hej u mnie było 40 osób. Była restauracja, DJ, impreza do 1:00. Generalnie nawet takiego nie chciałam (chciałam rodziców, rodzeństwo i chrzestnych), ale rodzice i teściowie się uparli... Wyszło okej. Nie lubię wesel, oczepin i innych bzdurek, ale oczywiście to indywidualna sprawa, bo ja nie muszę się tym ekscytować, a inni to kochają więc wedle człowieka.
 
reklama
Ja jeszcze jestem przed ślubem, ale byłam na ślubie i weselu znajomych, którzy nie mieli hucznego przyjęcia. Była tylko najbliższa rodzina i znajomi, nie było żadnych ekstrawagancji i dodatkowych atrakcji, tylko porwanie panny młodej. Wesele nie trwało do 6 rano, skończyło się trochę po 2, a mimo to wszyscy dobrze się bawili i nie zgłaszali żadnych zastrzeżeń.
Na weselu najważniejsza jest para młoda i atmosfera wokół nich i gości. I nieważne czy to będzie 300 czy 20 osób. :-)
 
Do góry