reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze i twarda macica

byłam 2 tyg temu u lekarza mówił że szyjka super wiec nie wiem czy w przeciągu 2 tyg mogło się tak stać . Dodam że zawsze byłam szczuplutką wąską w biodrach osobą może to tylko rozszerzanie się macicy.
Z tego co wiem, to może się tak stać nawet w krótszym czasie, ale miejmy nadzieję, że po prostu to wynik rozrastania się macicy.
 
reklama
Hej, tez takie mam. Od okolo 22tc. Twardnienie, ktore wybudza w nocy. Ale tez wystepuje w trakcie dnia i wieczorem. Na dwóch kolejnych wizytach u gin szyjka ok. Dostalam magne b6 forte 3x2, dodatkowo duphaston, progesteron besins, nospa doraznie. Mam pracę siedzącą więc pomysl jest taki ze przyczyna to długotrwałe siedzenie. Dostalam l4 i zalecenie ruchu. Po tygodniu wydaje sie ze calosc troche pomaga ale calkowicie nie ustapilo. Pozdrawiam cieplutko.
 
Do góry