reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodki sen naszych pociech :)

Igor dziś mnie zszokował. W dzień wziął butlę z piciem i poszedł do łóżeczka spać. Jeszcze bardziej mnie zszokował jak wstał po pół godzinie :baffled:
 
reklama
oj, jolek, miał ochotę na krótką drzemkę:-)

jaipur - dzieci nie mają przedtrzonowców wcale, tylko 2 trzonowce (4 i 5), dorośli 2 przedtrzonowce (4,5) i 3 trzonowce (6,7,8). Oj maglowali mnie kiedyś z wiedzy o zębach, łącznie z układaniem po kolei zębów jak są ułożone ze sporej kupeczki zębów...
 
Ja tak w wielkim skrócie myślowym o tych kłach ale teraz jak drugi raz przeczytałam co napisałam sama z siebie się śmieję:-D:-D:-D Ten skrót to wynik nocnych zmian:tak:
 
Racja Futrzaczku, ja odkąd pochwaliłam Małego, że 2 nocki bez budzenia i bez jedzenia przetrwał, powróciły stare zwyczaje - je i raz częściej raz rzadziej się budzi, ale zawsze kilka pobudek:-(
Jesteśmy na wakacjach a on wstaje 5:30, 6 max. W dzień jedna godzinna drzemka. Ogólnie jakoś mało śpi, niestety nie jest śpiochem :no:
 
reklama
Do góry