reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodki sen naszych pociech :)

Marzena zazdroszczę :tak::tak::tak: Super chłopaczek.

U nas to wygląda tak. Wieczorem idziemy na spacer albo bawimy się w ogrodzie aby się dotlenić przed snem. O 19 jemy kolację o 20 idziemy się kąpać, 20:45 mleczko. Ok 21 sama zasypia w łóżeczku włączamy tylko jej ulubioną pozytywkę. O 23 szybka butla i śpimy do 2. Od 2 zaczyna się jazda co pół godziny nie chce ani jeść ani pić, ale się budzi. i tak do 4:30. Potem śpi ładnie do 6 wtedy to biorę ja do siebie i śpimy jeszcze do 7:30. chyba że idę do pracy to o 7 ją budzę. W dzień śpi w wózku (za nic nie da się położyć do łóżeczka) kładę ją 2 minuty później śpi od 12 tak 2 godziny czasem chwilę dłużej czasem krócej.
 
reklama
Nie no to ja nie mam prawa narzekać... Śpimy ciągiem, wczoraj np. od północy do 10:00... Listonosz nas obudził :laugh2:
 
styna pogadaj z nią poważnie, nie ma co się budzić w nocy, nie dzieje się nic ciekawego.

u nas jest spanie od 7-7, czyli od 19,czasami 18.30 do 7-8 rano_Ostatnio bez smoczka nawet(jupi!).Czasami około piątej coś się dzieje - np "sisi". Ale generalnie cały wieczór mam/y dla siebie.
marzena u nas tez samo się dzieje, w sumie to wszystko, nie ma specjalnych książkowych metod, planów itd.Wszystko na czuja (no bo skąd niby mam wiedzieć, książki które czytałam jak był glutem były o tym,żeby olać książki i babcie i robić wszystko na czuja- tez mi doradztwo;-)).Śpi sam, bo zwyczajnie nie lubi jak ktoś jest, zasypia też sam bo musi porozmawiać z pluszakami, jak ktoś jest to wygania,albo wyłazi z łóżeczka. Ostatnio nawet sam wchodzi do łóżeczka(przez dziurę po szczebelkach) i tam się układa.
 
Ostatnia edycja:
styna bardzo duzo razy Nadia się budzi w nocy :/
marzena ślicznie śpi syncio :-)

a u nas od jakiegoś już czasu zasypiamy bez mleka
poza tym tak samo od jakirgoś czasu (wczesniej niż zasypianie bez mleka) mamy opcję że Emka po przebudzeniu rannym wedruje u nas w łózku zasypia monownie i śpi codziennie do ok 11 , czyli zdarza się 10.30 lub 11.30 albo i 11
wtedy mam czas na porobienie czegoś :-p za to nie ma drzemek w ciągu dnia.. ;-) nic dzienego :-D
a zasypia jak zawsze 20-20-30

jeli zdarza się ze ją musze obudzić wcześniej bo akurat ja musze jechac zawieźć Vi do przedzkola a mąż już w pracy to po powrocie z przedszkola od razu zasypia , a jak nie to jest marudna zmęczona i zasypia po godzince... :/i odsypia swoje
 
No tak, pochwaliłam Guziołka i dzisiaj w nocy zaraziła się od Stynowego szczypiorka, ponad 20 pobudek. Dzisiaj rano znalazłam przyczynę, wylazł pierwszy trzonowiec! :-D:-D
 
reklama
styna hm chyba się naoglądałaś filmów o wampirach, tyle kłów?:-D;-)
ponoć te górne to dopiero od 5 to trzonowce, 4 są przedtrzonowcami(czyli takimi prawie trzonowcami:rofl2:)
 
Do góry