reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaki, smaczki, kulinaria

ja t wogole w mieszkkaniu trzymam, wiec malo robie, bo nie ma gdzie stawiac

ja 2 lata temu robiłam podobną salatkę BanANa ale nie taka sama ale bardzo dobra była i muszę to powtóryć koniecznie.
Robiłam wtedy tez paprykę w occie ale mam ją do te pory, bo za malo octu dalam i smakuje jak papryka z wody. Grzybki w tym roku obowiązkowo tylko zeby byly
 
reklama
Wczoraj się dowiedziałam że robi się syrop z igieł sosny i jest szczególnie polecany dla astmatyków i ogólnie bardzo dobry na górne drogi oddechowe.

Słyszałyście coś o tym? Chyba poproszę tą kobietę o przepis i zrobię. Moje dzieci tak aż nie chorują (choć Asia to różnie), ale Miłek bardzo często, może to by mu trochę pomogło.
 
slyszalam o tym, igly musza byc mlode, te nowe pedy, ktore rosna na koncu galezi. teraz najlepsza pora. jak dostaniesz przepis to wstaw i dzieki,ze mi przypomnialas, bo tez mialam robic i zapomnialam
 
To oczywiście "czubki sosnowe" właśnie teraz najlepiej je zrywać. Staaary patent :-) Chyba jak byłem mały rodzice mi dawali a także syrop z podbiału.
 
Dziuna ja kupuję taki sok łowicza z pędów sosny to się z wodą rozcieńcza. Tylko tego sie pije po 2 łyżki dziennie, wiec nie szalej z produkcją. Z moich obserwacji wynika, ze ***** pomaga ale moze jakbym przestała podawac to by padli trupem, wtedy rzeczywiscie mozemy mówic o poprawie
 
jak byłam nad morzem jadlam przepyszną zupę rybną..pierwszy raz w życiu poprostu poezja

znacie jakiś przepis...na bank tam był koncentrat albo moze pomidory,chyba ziemniaki ,kawalki ryb nie pamietam co jeszcze ale mniam

znacie jakis fajny przepis ??? mam ogromnego smaka:-D
 
nikt nie lubi zupy rybnej:szok: ? no nic trzeba pogoglować ...

u mnie w domu moj malzon kocha zupe rybna, ale ja jej nie robie. Bylismy w Szwecji i przyjaciele zrobili nam zupe rybna na mrozonych kawalkach lososia. O ile dobrze pamietam podsmazyli seler pokrojony w kostke czy ziemniaki, wrzucili wszystko do wody, jak na rosol wszystko, wrzucili kostke knorra rybna (mozna u nas dostac w specjalistycznych sklepach z zywnoscia z calego swiata:/) i te kawalki lososia. Bylo tresciwie i pysznie:)
BULION RYBNY KNORR 12szt KOSTKI RYBNE 120 gram (3263738180) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Etna ja robię tak na oko:
woda , truskawki , cukier. To gotuję zagęszczam mąka ziemniaczaną lub kisielem truskawkowym:tak: do tego samorobne kluski lub po prostu makaron
 
Do góry