reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerówka idealna

Mrs.mama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Maj 2022
Postów
151
Dziewczyny poszukuję spacerówki "idealnej" o ile taka istnieje 😁 zależy mi na tym aby była lekka, intuicyjna, kompaktowa no i przede wszystkim aby można było ją łatwo złożyć i rozłożyć. Fajnie gdyby zajmowała mało miejsca w bagażniku. Mam małe auto i mało miejsca. Macie coś godnego polecenia??
 
reklama
Cybex coya 🙂 składa się do naprawdę małych rozmiarów - po złożeniu go można wziąć go jako bagaż podręczny do samolotu.
IMG_4792.png
IMG_4793.png
 
Cybex coya 🙂 składa się do naprawdę małych rozmiarów - po złożeniu go można wziąć go jako bagaż podręczny do samolotu.
Zobacz załącznik 1526372Zobacz załącznik 1526373
O super. Właśnie o takie coś mi chodzi aby spacerówka zajmowała naprawdę mało miejsca. A jak sobie radzi w terenie? Zbliżają się wakacje więc nie ukrywam że będziemy nie tylko w mieście ale i na terenach gdzie jest piasek, kamienie itd
 
O super. Właśnie o takie coś mi chodzi aby spacerówka zajmowała naprawdę mało miejsca. A jak sobie radzi w terenie? Zbliżają się wakacje więc nie ukrywam że będziemy nie tylko w mieście ale i na terenach gdzie jest piasek, kamienie itd
No to tutaj będzie minus - ma małe kółka. To wózek do miasta, na asfalt czy kostkę. Po piasku, kamieniach itd jest ciężko.
 
No to tutaj będzie minus - ma małe kółka. To wózek do miasta, na asfalt czy kostkę. Po piasku, kamieniach itd jest ciężko.
Cenna uwaga 🙂 docelowo wózek będzie używany na drogach normalnych, natomiast często podróżujemy więc zależy mi na tym by wózek łatwo się składał i rozkładał a przy tym zajmował mało miejsca
 
Ja mam lionelo Julie one. Ale na piasek ciężko.
A idealna spacerówka nie istnieje :p
Dla mnie idealna spacerówka to taka która zajmie mało miejsca, będzie lekka oraz najlepiej by się sama składała i rozkładała 😂 a jeszcze jak by sama jeździła to już wogole 😁 na pewno musi być zwrotna i łatwo się dała prowadzić no i aby dziecko czuło się w niej dobrze 🙂
 
Cenna uwaga 🙂 docelowo wózek będzie używany na drogach normalnych, natomiast często podróżujemy więc zależy mi na tym by wózek łatwo się składał i rozkładał a przy tym zajmował mało miejsca
To pod tym względem się sprawdzi 🙂 łatwo się składa, rozkłada i naprawdę zajmuje bardzo mało miejsca w bagażniku (dla mnie to było bardzo ważne). Jest lekki, bo wazy 6 kg, zwrotny i dobrze się go prowadzi. Rozkłada się całkiem do pozycji leżącej, więc uciąć komara też jest jak 😆
 
reklama
Dla mnie idealna spacerówka to taka która zajmie mało miejsca, będzie lekka oraz najlepiej by się sama składała i rozkładała 😂 a jeszcze jak by sama jeździła to już wogole 😁 na pewno musi być zwrotna i łatwo się dała prowadzić no i aby dziecko czuło się w niej dobrze 🙂
No widzisz, a dla mnie jeszcze jednak się liczy duży kosz pod wózkiem I koła, ktore dadzą radę na starych popękanych płytach.. I z regulowana raczka :/
Lionelo jest mały, lekki, składa się ok guzikami na rączce (poza tym, że trzeba położyć oparcie). Jak dla mnie plusem była torba w zestawie, więc na podroz chowam i mam na ramie, a nieużywany się nie kurzy, generalnie zostawiłam i mam teraz też dla córki. Nie mam kłopotu, żeby ją (jakeis 11kg) wnieść gdzieś z wózkiem.
 
Do góry