reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacery

my tez siedzimy większość czasu na dworze, no chyba że jak dziś był wielki płacz i z Maja na raczkach wracałam do domu,
eg16 trzymam cię za słowo, że nie bedzie juz zimno ;D

własnie dzis przeglądałam kremy w sklepie i chyba tez wybrałabym ten z Nivea, zwłaszcza, że na zimę tez mieliśmy ten na każda pogode i był super
 
reklama
Eg trzymam za słowo ze bedzie juz ciepło :D

My tez powoli przenosimy sie do ogródka, narazie został posprzatany, w wekend zrobi sie kacik wypoczynkowy musimy wynies meble ogrodowe i maciowi wygospodarowac jakis kacik bo na razie lezy tylko w wozku
 
My wczoraj zrobiliśmy sobie wycieczkę całodniową, było super, Kamilek w samochodzie prawie cały czas spał. Jak by był stworzony do podróży, grzeczny jak nigdy, nawet jeść za bardzo nie potrzebował ;D ;D ;D
 
my byliśmy prawie trzy dni na weekendzie w górach :) mała z nami (były jeszcze inne pary) i była super grzeczna :) cieszę się bo myślałam że na nowym miejscu nie będzie chciała spać a jednak nie miała z tym problemów ;D to pewnie to świeże powietrze :D :)

wszystkim polecam wycieczki z dzieciaczkami :) odpręża :)
 
Znów wraca piekna pogoda. Ostatnio zauwazyłam, że od tych spacerków na słoneczku strasznie opaliłam sobie dłonie ;)
 
reklama
Do góry