reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie w nocy

reklama
Maja zasypia szybciutko bo około 20 ale bdzi sie czesto w nocy, najpierw około 12 poźniej 3, 6 i pózniej około 8:30, czasem uda się jej zasnąć do 10 ale to sporadycznie, zasatanawiam sie czy to może przez to że karmie ją tylko piersią i się nie najada
A jak duze jest Twoje MAlenstwo, mi sie wydaje,ze nie ma powodow do obaw ze dzidzia jest nie najedzona, je co 3 godz to normalny czas, ja dlatego wporwadzilam nr 2 mleka bo DAwidek byl glodny juz nawet po 2 godz, to troche za czesto:baffled:
 
u mnie kaszka na wieczór pomogła - mały zaczął mi się budzić co 2 godz. i okazało się, że jest niedożywiony :zawstydzona/y: Lekarz kazał wprowadzać nowości. W dzień daję warzywka a na wieczór kaszkę. Zaczęłam od kleiku do wieczornego posiłku i już było lepiej, a po kaszce jeszcze dłużej śpi:tak:
 
u mnie kaszka na wieczór pomogła - mały zaczął mi się budzić co 2 godz. i okazało się, że jest niedożywiony :zawstydzona/y: Lekarz kazał wprowadzać nowości. W dzień daję warzywka a na wieczór kaszkę. Zaczęłam od kleiku do wieczornego posiłku i już było lepiej, a po kaszce jeszcze dłużej śpi:tak:
a jaka kaszke dajesz i od ktoreog miesiaca ona jest. bo ja zaczelam dawac kleik ryzowy ale DAwidowi cos nie smakuje
 
Kleik na wodzie mojemu też nie smakuje, ale jak mu serwuje z miom mlekiem, to chetnie wciąga.
A kaszkę daję mleczno-ryżową z bananami z bobovity (od 4 m-ca)

Ale chyba go jednak zatwardza - znów mi dziś popłakiwał w nocy. Albo mu sztuczniak nie pasuje, bo po samym kleiku nic mu nie było. No ale tak czy siak znów zaczął się budzić na karmienie tylko 2 razy:tak:
 
Kleik na wodzie mojemu też nie smakuje, ale jak mu serwuje z miom mlekiem, to chetnie wciąga.
A kaszkę daję mleczno-ryżową z bananami z bobovity (od 4 m-ca)

Ale chyba go jednak zatwardza - znów mi dziś popłakiwał w nocy. Albo mu sztuczniak nie pasuje, bo po samym kleiku nic mu nie było. No ale tak czy siak znów zaczął się budzić na karmienie tylko 2 razy:tak:
Kleik dawalam razem z mlekiem modyfikowanym, a kszke ryzowa z bananami wlasnie wczoraj kupilam tylko ze firmy heinz bedziemy probowac, kupilam tez w sloiczku jablko z bananem zobaczymy powinno mu posmakowac. no i mysle ze chyba to mleko 2 pomoglo bo w nocy bylo tak jakby lepiej, jak go nakarmilam o 2 w mocy to do 6 spal, ale juz nie zasnal, to i tak lepiej niz od 3 jak wczesniej. :-)
 
no pewnie to zależy od dziecka :sorry2: u nas żadne kaszki nie dają rady -Piotruś zjada ze smakiem a i tak budzi sie tak jak zwykle - nie jest tak zle bo w nocy 2 razy i potem o 8 albo 9 je bo budzi sie niestety wcześniej:-(
 
no pewnie to zależy od dziecka :sorry2: u nas żadne kaszki nie dają rady -Piotruś zjada ze smakiem a i tak budzi sie tak jak zwykle - nie jest tak zle bo w nocy 2 razy i potem o 8 albo 9 je bo budzi sie niestety wcześniej:-(
POiwedziano mi ze dzieci w wieku Dawidka nie powinny ju sie budzic w nocy, a z tego co widze to mi ktos bzdury opowiada bo Wasze dzieci sa starsze i tez sie budza. A ja sie martwilam ze cos jest nie tak, brrrrr, kiedy my sie w koncu wyspimy:baffled:
 
No właśnie ciekawa jestem kiedy dizecko przesypia już normlanie całą noc. Zresztą to wszystko jest przeceiz indywidualne, jedne śpią juz w 3 miesiącu całe noce, inne w 6 miesiacu... Gdzies ostatnio wyczytałam ze w 4 miesiącu dizecko przesypia zwykle 7 godz, ale podkreślam: zwykle. trzeba do tego podchodzić z dystansem ;-) Ja dziś lekkiego szokera przeżyłam bo maly jak usnął o 21 to na jedzenie obudził się o 5 :szok:Aż myślałam ze mi ise zegarek popsuł jak spojrzałam! Wczesneij koło północy miał pobudkę ale possał smokusia i usnął bez problemu. Ale jestem zła ze nie położyłam sie z nim wczoraj od razu tak jak on to bym sporo pospała! Ale oczywiście co? Siedziałam na BB ha ha:sorry2:
 
reklama
Moje dziecko od drugiego miesiąca przesypia całą noc, czasami tylko popłakuje, ale z powodu niskiej wagi sama go w nocy budzę na jedzenie.;-)
 
Do góry