reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sparerówka - jaka??

reklama
Karlam mieli tylko jeden egzemplarz poglądowy w kolorze fioletowym (purple). Był ok, ale my i tak nie mielismy dzis kasy wiec spoko mozemy poczekac.Chyba wezmiemy ciemnoniebieski z czarnym (navy) mysle ze nie bedzie na nim widac brudu :-D
 
ogladalyscie moze "na zywo" ta spacerowke.
Podoba mi sie, ale jej nie widzialam jeszcze.
Jedyny minus jaki znalazlam, to to, ze nie sklada sie jak parasolka, ale ja i tak trzymam wozek w aucie, wiec nie przeszkadza mi to zbytnio.
 
Elu, no wlasnie na zdjeciu ten kosz przyciagnal moja uwage, bo niektore spacerowki, to maje ten kosz tak schowany, ze niczego wiekszego nie wsadzisz :wściekła/y:, no ale na zywo nie widzialam, wiec narazie ciezko mi powiedziec, czy mi sie to podoba, czy nie.

Abeja, kurcze, moje dziecko jest dosyc szerokie :zawstydzona/y: ja i tak w zime mam zamiar jezdzic tym dwufunkcyjnym, ze wzgledu na pompowane klola, ale na teraz jak jeszcze dzidzia nie jest poubierana jak niedzwiedz, to moze bylaby dobra??

Musze sie pzejechac do Kai i obejrzec. :tak:
 
aph, najlepiej jedz z Robertem, powsadzaj go do kilku wózków i zobacz w którym mu bedzie najwygodniej. Radziłabym pojechac do Kai na Witkiewicza a nie na Zubrzyckiego. Na Witkiewicza sprzedaje taki młody koleś (nawet całkiem przystojny), który potrafi dobrze doradzic i nie wciska na siłe. Wg mnie to chicco jest ogolnie wąskie, nie tylko na ubranko zimowe... ale najlepiej sprawdzic
 
Abeja :-) wiem ktory koles. Kupowalam u niego. :-D I faktycznie nie wciska niczego na sile. Potrafi doradzic. Tak bylo z naszym wozkiem, ktory teraz mamy. I masz racje chyba pojade z Malym. Musze tylko mojego chlopa jakos sciagnac, bo ostatnio to kurcze siedzi po 12 godzin w pracy i to do 18, wiec kicha, bo tam do 18 jest czynne. :crazy:
 
reklama
Do góry