reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPECJALISCI dla dzieci - godni polecnia

Witam,

Z góry przepraszam bo nie przejrzałam wszystkich stron wątku :zawstydzona/y:więc może moje pytanie się powtórzy ,
alw poszukuje logopedy dla synka.
Macie jakiegoś godnego polecenia logopedę we Wrocławiu ???
 
reklama
Poszukuję dobrego pediatry w przychodni państwowej we Wrocławiu lub powiecie trzebnickim lub wołowskim dla moich dzieciaczków, które ostatnio często chorują :( Ostatnio pediatrzy z naszej przychodni nie umieli zdiagnozować u mojego dziecka zapalenia płuc niestety. Nie chcę już więcej takich lekarzy.

Pozdrawiam
 
jesteśmy w remedisie i do niedawna wszystko było ok .... Czy ta doktor przyjmuje codziennie, jak długo czeka się na wizytę z dzieckiem chorym i jak długo czeka się na wizytę do dzieci zdrowych na szczepienie na przykład? 21Mają osobne wejście dla dzieci zdrowych? W remedisie na wizytę u dzieci zdrowych czeka się prawie miesiąc!!!
 
Do ameba1983: Na Kamieńskiego jest też dr Renata Kunzig-Gągała. Przyjmuje w poradni na Kamieńskiego, pracuje na tamtejszym oddziale i przyjmuje też prywatnie, ale gdzie to nie wiem, my chodzimy do niej do poradni przy oddziale. Wydaje się być ok :)
 
Kmh to jedyna przychodnia jaką udało mi się znaleźć, że maja pediatrę codziennie. dr Podlaska przyjmuje chyba co drugi dzień w poradni dzieci chorych a dwa dni w tyg u dzieci zdrowych. Dla mnie najważniejsze było to że nawet jeśli nie ona to dziecko ogląda specjalista chorób dziecięcych. jak był nawal zachorowań a ja się zgapiłam to nie udało mi się dostać, ale dziecko z gorączką przyjmują zawsze. Młody w styczniu miał okropną infekcję na granicy zapalenia płuc. w środę dostał antybiotyk i przykaz by pokazać się w piątek bo osłuchowo brzmi strasznie. mimo iż zgapiłam sie z rejestracją to dr nas osłuchała...na szczęście antybiotyk dał rade i było lepiej.

na szczepienie chyba równo tydzień czekaliśmy, jak wszedzie jest osobne wejście, super pielęgniarka która robi szczepienie. nie ochrzanił mnie nikt, że sama dziecku zapodałam na rączkę maść EMLA co zdażylo się we wcześniejszej przychodni.
Ogólnie przychodnię możesz zmienić 2 razy w roku. ja zmieniłam i mimo iż teraz znowu mieszkam na kozanowie to zostaję w KAR-MEDZIE...mają alergologa, chirurgów, USG słowem wszystko na czym mi zależało bo musimy np kontrolować nerkę...
Na razie w niczym mi nie podpadli.
juz żaluję, że z maluszkiem musze zapisać sie pod domem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane potrzebuję zrobić u syna (3 lata) badanie - videostroboskopię - powód oczywiście przerośnięty 3 migdał. Mamy skierowanie do szpitala, ale chciałabym żeby ktoś jeszcze na to spojrzał i potwierdził, że inaczej się nie da jak operacyjnie. Będę wdzieczna za informacje gdzie można wykonać takie badanie, a także jakiego laryngologa polecacie. No i czy któreś z Waszych dzieci miało już usuwany migdał?widać poprawę?
 
Do góry