reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spinki do włosów dla niemowlaka

G

GwiazdaMuzykiPop

Gość
Cześć dziewczyny.

Szukam porady odnośnie spinek/opasek dla niemowlaka. Trafił mi się dosyć włochaty egzemplarz i choć ma 4 miesiące, to widzę, że lada moment włoski jej będą wchodzić do oczu. Nie ułatwia fakt, że te włoski są ciężkie do opanowania, bo każdy rośnie w inną stronę i naprawdę ciężko je uczesać.

Czy macie jakieś sprawdzone produkty? Chodzi mi głównie o bezpieczeństwo i wygodę, wygląd to oczywiście sprawa drugorzędna. Liczy się dla mnie zdanie mam, bo w opisie produktu wszystkie są przecież super... Idealnie jakby dało radę je kupić online.

Myślałam o podcięciu włosków, ale nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić, żeby to miało ręce i nogi, żeby jakoś tak nie zepsuć tej małej "fryzury".
 
reklama
Chyba poszłabym w stronę podcięcia. Włoski maluchów są dość gładkie i często wszystko "zjeżdża". Mojej 3 latce wszelkie spinki, frotki trzymają się dosłownie chwilę 🙄 Włoski u takiego malucha i tak rosną bez ładu i składu, cześć się wyziera, więc nie obawiałabym się jakoś nieprecyzyjnej fryzury 😉
 
Chyba poszłabym w stronę podcięcia. Włoski maluchów są dość gładkie i często wszystko "zjeżdża". Mojej 3 latce wszelkie spinki, frotki trzymają się dosłownie chwilę 🙄 Włoski u takiego malucha i tak rosną bez ładu i składu, cześć się wyziera, więc nie obawiałabym się jakoś nieprecyzyjnej fryzury 😉
Też coraz częściej o tym myślę... Nie wyobrażam sobie w ogóle żeby zakładać jej spinki.
 
Moja urodziła się z długimi i jej się nie wytarły. Ma 9 miesięcy i ciągle podcinam. Spinki czy gumeczki ściąga
Mojej też się nie wytarły, ani trochę... A nawet wręcz przeciwnie, bo od urodzenia jej już sporo urosły. W dodatku są jaśniejsze więc połowa włosa jest brązowa, a połowa ciemny blond i przez to cały czas wyglada jakby miała mokre włosy 😅 Chyba zrobię jak radzicie z tym podcinaniem. Dziękuję za rady.
 
reklama
Mojej też się nie wytarły, ani trochę... A nawet wręcz przeciwnie, bo od urodzenia jej już sporo urosły. W dodatku są jaśniejsze więc połowa włosa jest brązowa, a połowa ciemny blond i przez to cały czas wyglada jakby miała mokre włosy 😅 Chyba zrobię jak radzicie z tym podcinaniem. Dziękuję za rady.
JJ też tak miala ale urodziła się z czarnymi a ma dość jasne 😆
 
Do góry