reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam z Opola i okolic

Bestyjo czy takie spotkanie na które zapraszamy eksperta będzie sponsorowane, czy same je sobie organizujemy i opłacamy?

edit: Aha, laski, która z Was chciałaby zająć się spotkaniem z ekspertem? Ja od początku miesiąca chodzę do tyłu. Nie dam rady.
 
Ostatnia edycja:
reklama
no dobra....
prawie godzine prosisz...
to sie zgłaszam ;-) ale w nagrodę kcem popekanych ciasteczek czekoladowych :-) :-D :-D
 
moja bezczelna postawa roszczenioa (ciasteczka) została pominęta milczeniem...hmmm...

no dobra...zeby nie było ze tak za darmoche tych ciastek zadam to wysłałam maila z zamówieniem :-) zamowilam wizyte fizjoterapeuty :-)

poprosiłam o podanie terminów w ktorych fizjoterapeuta mogłby przyjechac do Opola - jak dostane odpowiedz to Wam tu wrzuce i bedziemy dumac ;-)


PS.... czy teraz na jakies okruszynki zasluzylam...???? Amelkowa - Ty wiesz ze ja i zakalce (byle słodkie) lubie..........:-) :-) :-)
 
Rubi :-) czekoladowe popękane powiadasz? :-D one najlepiej smakują zimą, szczególnie jak mróz i mogę je przed pieczeniem na balkonie postawić (wtedy najlepiej pękają). A zima ponoć ma być mroźna, bo Golfstrom powolny ponoć i nie da rady ogrzać powietrza znad bieguna północnego, więc produkcja popękanych zimą będzie obfita ;-)
Natenczas mogą być jakieś inne? Mam ochotę na jakieś orzechowe... A Ty już wszystko ponoć jesz :-)
Tylko niech ja zacznę do przodu chodzić...
 
Dziewczynki mam nadzieję,ze pamiętacie o spotkaniu.
A i nie wiem czy juz prosiłam,ale fajnie by było jakbyscie coś ze sobą przyniosły:tak:,bo ja nie wiem czy się ze wszystkim wyrobię,zwłaszcza z małym pomocnikiem,a ciasta to wcale nie dam rady bo nie mam miksera;-) ,więc
Amelkowa mogą byc orzechowe;-)
 
Aga jak uważasz,ja pewnie też sałatke zrobię i może jakieś pieczywo czosnkowe.No nie wiem w sumie co tak konkretnie,co kto przyniesie będzie ok.Tylko ja napewno ciasta czy ciasteczek nie zrobię,więc jakby któraś byla chętna to będzie miło.
Co mogłybyśmy jeszcze chcieć,hmm może jakieś chipsy czy paluszki.
Wiadomo,że to nie jest obowiązek i nie musicie nic przynosić,ważne żebyśmy się spotkały. Kawę mam więc będzie ok;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry