reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Sierpniówek w Krakowie

Choć ja nie krakowska, to chętnie zdjęcia zobaczyłam. Super, super. Normalnie chyba do siostr do Krakowa pojadę i na jakieś spotkanie się wproszę, żeby na żywo te cudowności poznać
 
reklama
mAtma pisze:
a zdjęcia? lepiej by dla mnie było gdybym ich nie widziała, teraz to się jeszcze rozchoruję z zazdrości i żalu że mnie tam nie było! życie nie jest sprawiedliwe !!!
Nie nie nie, żadnej choroby nie będzie. Za to dam sobie rękę uciąć że następnego już nie odpuścisz :D.
Gosha pisze:
dzag a skąd je udostępnisz?
Nie wiem, czy wszystkie chcecie wszystkie zdjęcia, czy tylko "swoje"? Jeśli każda chce wszystkie i zgadza się na to, żeby inne dziewczyny miały jej zdjęcia, to wrzucę gdzieś plik spakowany. Znaczy M się tym zajmie :D. A jeśli chcecie sobie obejrzeć wszystkie, ale ściągnąć tylko te które sobie wybierzecie, to wrzucę na Picasę. Dajcie znać.
 
hej dziewczynki, ja też Wam bardzo dziękuję za super piknik! Było fantastycznie!!

podsyłam fotki:



sierpniówki1.jpg

sierpniówki2.jpg

sierpniówki3.jpg

sierpniówki4.jpg

sierpniówki5.jpg

sierpniówki6.jpg

sierpniówki7.jpg

sierpniówki8.jpg

sierpniówki9.jpg

sierpniówki10.jpg
 

Załączniki

  • sierpniówki1.jpg
    sierpniówki1.jpg
    44,7 KB · Wyświetleń: 117
  • sierpniówki2.jpg
    sierpniówki2.jpg
    42,7 KB · Wyświetleń: 103
  • sierpniówki3.jpg
    sierpniówki3.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 108
  • sierpniówki4.jpg
    sierpniówki4.jpg
    47,8 KB · Wyświetleń: 106
  • sierpniówki5.jpg
    sierpniówki5.jpg
    46,3 KB · Wyświetleń: 101
  • sierpniówki6.jpg
    sierpniówki6.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 104
  • sierpniówki7.jpg
    sierpniówki7.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 101
  • sierpniówki8.jpg
    sierpniówki8.jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 96
  • sierpniówki9.jpg
    sierpniówki9.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 93
  • sierpniówki10.jpg
    sierpniówki10.jpg
    42,6 KB · Wyświetleń: 92
Dzag, coś czuję że na następnym będę miała okres:dry:, bo ta sielanka kiedyś musi się skończyć, niestety....
super spódnica, też taką mam:)

ale widzę że skromne te brzuszki miałyście, ja się ledwo toczyłam:-p
 
reklama
Do góry