reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Sierpniówek w Krakowie

oo ja na piwko chętnie, tylko kiedy się mi ten młody odłączy hmmm :) no i musiałabym mamę pomęczyć żeby z dziećmi została no ale mże by się udalo
 
reklama
Dziewczyny mam nadzieje,że nie będziecie mieć mi za złe,ale zerknęłam na fotki i są naprawdę SUPER:tak: wogóle świetne te Wasze spotkania, kurcze tyle dzieciaczków naraz to musiało być zabawnie;) szkoda ,że tak daleko mieszkam ,bo chętnie wybrałabym się na taki piknik, tyle ,że ja przy Was gówniara to nie wiem czy bym się mogła nawet wprosić:-D
 
88 też niezły chociaż gówniarzerski ;) Ale ja się z moim m wyrównujemy ;) asia zapomniałam cię poprosić, błagam o przepis na te ciacha z biała czekoladą i malinami, zakochałam się w ich smaku, mężuś tak samo, moja mama też zachwycona bo jej dałam, nie mam wyjścia i muszę zrobić :)
 
gosia, to jest taka wersja z białą czekoladą słynnych amerykańskich chocolate chip cookies. Parę lat temu widziałam coś podobnego na jakimś zagranicznym blogu i je robiłam ale z głowy. Jakiś czas temu pojawił się podobny tylko, że z malinami na kwestii smaku: Kokosowe chocolate chip cookies - Przepis Ja robię teraz z tego przepisu z małymi modyfikacjami, daje tylko 100 g cukru, przy formowaniu ciastek musisz mieć ręce w mące bo bardzo się kleją, no i co jeszcze?, aa próbowałam z wiśniami mrożonymi ale maliny mrożone najlepsze. W kauflandzie mają swoje kauflandowskie maliny bardzo dobre i tanie ok. 7 zł, to takie moje awaryjne ciastka z tego co mam zawsze. Jak moje były za słodkie to daj 50 g cukru.
 
Ja już zdążyłam upiec te ciasteczka bo mąż mi marudził, że takie pychotki Asia zrobiła, przepis z ks właśnie próbowałam i głupia dopiero po upieczeniu przeczytałam komentarze i faktycznie lepiej mniej cukru dodać bo buzie wykręca brrryy a trzeba było eksperta Asi zapytać od razu :-)
 
malinka, no przepisy z KS są dla mnie często za słodkie, zresztą ja się nigdy nie trzymam ściśle przepisu.
A pamiętam chyba nawet bez cukru robila je kiedyś Marta Stuart parę lat temu widziałam w jej programie ale były bez malin i wiórek, a one bardzo dużo dają.
 
malinka, no przepisy z KS są dla mnie często za słodkie, zresztą ja się nigdy nie trzymam ściśle przepisu.
A pamiętam chyba nawet bez cukru robila je kiedyś Marta Stuart parę lat temu widziałam w jej programie ale były bez malin i wiórek, a one bardzo dużo dają.
 
reklama
Asia trochę rzeczy piekłam właśnie z kS i faktycznie w wielu przepisach aż się prosi mniej cukru dodać, a moja mama zawsze płacze że sernik pyszny ale nie słodki i jak tu wszystkim dogodzić :-D
 
Do góry