reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

  • Tak. :-)

    Głosów: 11 35,5%
  • Nie. :-(

    Głosów: 1 3,2%
  • Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

    Głosów: 19 61,3%

  • Wszystkich głosujących
    31
Luczynko,dzieki Ci ogromne za ten poscik. :-) Straszliwie milo mi sie zrobilo,gdy go przeczytalam. :-D Ale jesli przeze mnie ma Wam odpasc spotkanko,to bez sensu. Robcie tam,gdzie Wam bedzie najwygodniej. ;-) Chociaz nie powiem,milo byloby Was w koncu poznac... :cool2: :-D

A co do Wrocka,o ile tam by odbylo sie spotkanko,to ja tez bym jechala na 2 nocki. :-) A co! :-p :-D Tyle sie tluc i zaraz wracac? :baffled: :-p Jak szalec,to szalec i nie myslec co dalej! :-p :laugh2: :sorry2:
 
reklama
Ja rozumiem trudny dojazd Agutki,ale zrozumiale że też jestem za swoja propozycja.
Dziewczyny a tak odnośnie wyjazdu (obojetnie gdzie ono w końcu bedzie)my wynajmujemy tylko pokoje? Jak z pożywieniem czy każdy w swoim zakresie czy korzystamy ze stołówki?
 
Skoro patrzycie tylko na to zeby Wam bylo wygodnie dojechac to ja juz wiem ze spotkania nie bedzie:baffled:, a szkoda :-(

W takim razie ja oficjalnie jestem za WROCŁAWIEM bo:
po 1. (i najwazniejsze) rozumiem to ze Aga ma kawal drogi, nawet do Wroclawia (tyle ze tam bez 2 przesiadek), a jest z Zuzia sama; i nie pomoze nawet fakt ze ja ja odbiore z dworca bo to i tak ok 9 godz jazdy; zreszta do Wroclawia tez ponad 4 godziny. Wiec nawet wieksza odleglosc ale samochodem pokonalybyscie szybciej.
po 2. w zeszlym roku jednak Wrocław zdecydowanie wygrał, wiec po co to zmieniac.
po 3. jakos bardziej mi sie widzi wyjazd na wies ale blisko duzego miasta, z mozliowscia np odwiedzenia ZOO we Wroclawiu.
i po 4. (ale dla mnie najmniej istotne) mam tam tez daleko bo prawie 300km a tu mam lepsza droge.

Przykro mi ale juz wiem ze to nei wypali. A naprawde sie cieszylam. Chyba ze beda 2 rozne spotkania :-(
 
Ja jeszcze muszę z mężem porozmawiać o tym jego wolnym.
Albo dwa spotkania.
A za rok może wyjdzie w końcu jedno spotkanie.:-p;-)
 
Ja jeszcze muszę z mężem porozmawiać o tym jego wolnym.
Albo dwa spotkania.
A za rok może wyjdzie w końcu jedno spotkanie.:-p;-)

Ale fajny ten szef Twojego meza,mija,ze juz teraz - w sumie 4 miesiace przed,mowi mu,ze bedzie mial niedziele pracujaca. :sorry2: Nie wiedzialam,ze sa takie dalekosiezne grafiki... :rolleyes2:

Luczynko,ja Ci powiem,ze jestem w 100% przekonana,ze te spotkanie nie wypali. I tak,jak pisalas,podroz tyle godzin pociagiem jest nielada wyczynem z malym,chcacym wszedzie byc Dzieckiem... Nie to,co autem... Wygodnie i do samego celu. ;-)
 
reklama
Agutko mój i tak ma węcej wolnego niż pracuje.Może będzie miał akurat urlop.Namówiłabym go na ryby tam bo wiem że jeżdził tam gdzieś.Ale musiałyb być gdzieś w pobliżu.
 
Do góry