reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie wszystkich lutowych mam i maluchów

Kiedy spotkanko w Uniejowie

  • II połowa maja

    Głosów: 0 0,0%
  • czerwiec

    Głosów: 4 36,4%
  • lipiec

    Głosów: 1 9,1%
  • sierpień

    Głosów: 5 45,5%
  • wrzesień

    Głosów: 1 9,1%

  • Wszystkich głosujących
    11
  • Ankieta zamknięta .
Ja to bym Was chetnie wszystkie sciagnela do zakopanego! A raczej pod bukowine do takiej malej wioski gdzie ksiadz jeden ma piekny duzy dom rekolekcyjny, ale wynajmuje pokoje dla turystow. Bylam tam na weselu i na wekend majowy! Dom cudny, kuchnie, na kazdym pietrze, winda. No miejsce cudowne i piekne! W czerwcu chce tam z mezem pojechac na kilka dni bo kocham gory. Ale domyslalm sie ze dla Was za daleko :(
 
reklama
Ja to bym Was chetnie wszystkie sciagnela do zakopanego! A raczej pod bukowine do takiej malej wioski gdzie ksiadz jeden ma piekny duzy dom rekolekcyjny, ale wynajmuje pokoje dla turystow. Bylam tam na weselu i na wekend majowy! Dom cudny, kuchnie, na kazdym pietrze, winda. No miejsce cudowne i piekne! W czerwcu chce tam z mezem pojechac na kilka dni bo kocham gory. Ale domyslalm sie ze dla Was za daleko :(

Ja bardzo chętnie i strasznie daleko dla mnie nie będzie;D
 
vikingus my to mozemy sie czesciej spotykac bo dzieli nas raptem godzina pociagiem ale jesli ktos mial by jechac 9 czy wiecej to nieciekawie
 
reklama
Ja bym bardzo chciała ale nie sądzę aby udało mi się przyjechać. Zależy gdzie to spotkanie się odbędzie.Jakoś nie mam pomysłu na ciekawe miejsce. Ale myślę:tak:
 
Do góry