reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spózniona miesiączka

koteczek23

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Listopad 2021
Postów
36
Czesc dziewczyny mam pytanie ktore mi spedza sen z powiek he. Otoz 5.01 kochalam sie z mezdm 7.01 dostalam okres normany 5 dniowy. 16.01 mial dwudniowe plamienie na brazowo. potem kochalam sie 18.01 i 29.01 z koncem w srodku. Dzisiaj jestem dwa dni po terminie miesiaczki zrobilam test ciążowy ktory wyszed negatywnie czy ktoras z was tak miala?
Dodam ze bylam w listopadzie u ginekologa zrobioną mialam cytologie wyszla ok. Zasnych leków zadnych chorób nie bylo przez ostatni czas.
Czy jest szansa na to ze jeszcze zobacze dwie kreski na.tescie?
 
reklama
Jeśli test negatywny to raczej czekaj na miesiączkę, chyba że wszystko się przesunęlo - wtedy zrób za 2/3 dni betę i będzie pewność :)
 
Do góry