reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy świeżo upieczone mamy : )

Poziomka u mnie tragedia z biodrami! Dopiero sobie to uswiadomilam. Brzuch zszedl a biodra w ciazy mi sie tak poszerzyly.ze juz nie wchodze w prawie zadne spodnie stare. Jedne dzinsy tylko dobre :/.
 
reklama
Tutaj jest co nieco napisane na temat tego jak te bioderka zrzucić Link do: Ćwiczenia na biodra. Ja miesiąc po porodzie już na siłownię biegałam i jestem taka jak byłam przed porodem a może nawet o 4 kg mniejsza. :) Tylko to dieta była na początku i ćwiczenia pon, śr, pt. A teraz zostało mi masę rozstępów. ;p
Ćwiczenia na szczupłe biodra
Każde ćwiczenie należy wykonać po 20-30 razy w kilku seriach (3-4 serie). Ćwiczyć trzeba kilka razy w tygodniu.


  • Ćwiczenie I – nożyce
Nożyce wzmacniają uda i wyszczuplają dolną partię brzucha. Jak je wykonać? Połóż się na plecach, ręce ułóż wzdłuż ciała, a nogi unieś do góry, tak by między kolanem a udem powstał kąt prosty. To jest pozycja wyjściowa. Ćwiczenie polega na opuszczaniu nogi, tak by nie dotknęła ziemi. Następnie nogę unosimy z powrotem do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie wykonujemy również na drugą nogę. Podczas ćwiczenia należy pilnować napięcia mięśni brzucha.

  • Ćwiczenie II – unoszenie nóg
Ćwiczenie wyszczuplające zewnętrzną stronę ud i wzmacniające skośne mięśnie brzucha. Należy położyć się na boku, tułów podeprzeć na łokciu. Obie nogi należy unosić, a następnie opuszczać, ale nie dotykać podłogi. Podczas ćwiczeń trzeba pilnować tego, by kolana były cały czas złączone, a ręce oparte na podłodze.

  • Ćwiczenie III – naprzemienne wymachy nóg
Zrób klęk podparty. Prawą rękę wyciągnij przed siebie i w tym samym czasie do tyłu wysuń lewą nogę. Ćwiczenie powtórz z drugą nogą i ręką. Ruchy wykonuj płynnie i spokojnie. Ćwiczenie doskonale ujędrnia pośladki i je modeluje.

  • Ćwiczenie IV – z taśmą
Potrzebna ci będzie taśma lub guma. Zawiąż ją nad kostką, zrób lekki rozkrok, a ręce oprzyj na biodrach. Jedną nogę odwódź do boku, następnie powtórz ćwiczenie na drugą nogę. Następnie unieś nogę i przytrzymaj chwilę, to samo wykonaj z drugą nogą.

  • Ćwiczenie V – z hula-hoop
Ćwiczenia z hula-hoop są polecane nie tylko na wysmuklenie talii i brzucha. Ustaw hula-hoop na wysokości bioder i staraj się nim kręcić jak najdłużej.

Może coś pomoże. :) Bo ja ćwiczyłam pod okiem fachowców to zupełnie inaczej inna motywacja.
 
Jak teraz poczytalam to chyba masz rację volka bo on tak charczy czasem a gluta miał tylko jednego ale zanim go wyjęłam to go wciagnol hehe i chyba zjadł bo się skrzywil :)
 
Bar, mój tez tak charczy, lekarz mówi, ze to jeszcze wody płodowe, których sie w brzuszku nałykał mu schodzą.

A mój synek dzis tyle zjadł, ze potem wszystko zwymiotował:) kochany głodomorek :laugh2:
 
Nie było mnie kilka dni an forum i widzę, że tu dyskusja o tym co mnie też martwiło. Mój maluch się pręży przez sen i trochę męczy z bąkami i kupką, ale nie płacze przy tym. wypróbuję polecany przez Was sok jabłkowy :)
 
reklama
Do góry