reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprzedam / zamienię / kupie - OGŁOSZENIA

nikusiazory mam identyczny !! Tylko inna aplikacja na nim jest : )
Zakupiłam na allegro- p.s jesli moge doradzic, wystaw go na allegro bo, gdy ja o niego walczyłam bylo nas wiecej a nic podobnego na allegro nie bylo!
 
reklama
Mam super ciuszki głównie dla dziewczynek ale i dla chłopczyka kilka. Angielskie NOWE z metkami, po likwidacji sklepu. są przecudne, niestety nie mam zacięcia do zdjęć i wyglądają na nich mniej ciekawie niż sa w rzeczywistości. Są identyczne jak marki NEXT, MATHERCARE, GEORGE. Przywiezione z Anglii. Piszcie na meila jak coś Wam wpadnie w oko do ceny się dogadamy (mniej więcej 20 zł za sztukę- w sklepie to ok 40zł).
buenas@wp.pl
Asia
tu są do pooglądania
https://picasaweb.google.com/113681640293720868890/OdziezDziecieca0?authuser=0&feat=directlink
 
Ostatnia edycja:
Halo, Witam styczniowe mamy ;)
Ja mam już rocznego malucha i powoli sprzedaję jego ciuszki bo jest tego ogromna ilość.
Polecam moje aukcje na allegro. Cały czas wystawiam coś nowego.
Wszystkie ciuszki, zabawki, sprzęty pochodzą z USA bądź Hiszpanii większość z metkami, nie ubierana ani razu inne 2/3 razy...

Pozdrawiam :)
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Witam Mamy Styczniowe :)

Jestem mamą czerwcową 2011 i mam do sprzedania kołyskę firmy CONECO SIMPLICITY.
3 w 1 : kołyska, łóżeczko, stolik do p
rzewijania
Zobacz załącznik 413919

Kołyska została kupiona w czerwcu tego roku, po narodzinach mojej córeczki. Nie przypadła jednak dziecku do gustu, Mała leżała w niej dosłownie kilka razy przez parę minut, więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć że kołyska jest NOWA bo była po prostu nieużywana :)

Cechy/funkcje kołyski:
- kolor kremowo-beżowy, idealna zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca
- w komplecie materacyk z oryginalnym prześcieradełkiem na gumce
- opuszczany daszek ma 3-stopniową regulację, można go całkiem zdemontować
- panel muzyczny -3 melodyjki (regulacja głośności) z pluszowymi owieczki które się obracają oraz delikatną lampką i migającymi światełkami, wibracje ze stopniem regulacji, karuzela zasilana jest na 3 bateria R14
- pod kołyską jest obszerny kosz na przybory dziecięce, pieluszki itp
- wysuwane kółka które mają blokadę ułatwiają przemieszczanie kołyski, można je schować i wtedy kołyska się buja
- wysokość kołyski można dopasować wg swoich potrzeb, jest 5 poziomów
- do zestawu dołączony jest też pas który umożliwia przymocowanie kołyski do łóżka rodziców, dzięki któremu mama śpi spokojnie bez obawy że przez sen odsunie kołyskę o łóżka :)

Wymiary:
- materacyk 82x42 cm
- głębokość 22cm
- rozstaw płozów ok 73x75 cm

Kołyska jest śliczna, naprawdę polecam i bardzo ubolewam że moja córcia jej nie polubiła....

Posiadam oryginalne pudełko oraz instrukcję montażu.


Cena : 300zł, istnieje możliwość negocjacji.
W razie pytań proszę pisać na pw lub maila mgolawska@gmail.com

Zachęcam i polecam !!!!
 
reklama
Do góry