reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprzedam / zamienię / kupie - OGŁOSZENIA

reklama
Witam i GRATULUJE wszystkim MAMUSIOM
mam do sprzedania rzeczy i książki które bardzo sie przydaja i pomagają w opiece nad maluszkiem
:
1.Książkę Pierwszy rok życia dziecka-twarda oprawa stan idealny!!!

2. Książkę Zawitkowskiego co nieco o rozwoju dziecka wraz z płytą CD- stan Idealny!!!

3.Książkę w oczekiwaniu na dziecko miękka oprawka stan bardzo dobry

4. Poduszkę do karmienia Fasolkę Motherhood z zapasową poszewką sztruks i wygodnym etui- stan bardzo dobry!!!

5. Karuzelę canpol baby misie miękkie stan bardzo dobry Tanio!!!

W domu nie mam żadnych zwierząt i nikt nie pali papierosów!

Wszystko czyściutkie czeka na nowych właścicieli!!!

POLECAM!!!

mieszkam w Krakowie możliwy odbiór osobisty lub wysyłka!!!

Proszę o kontakt mailowy
dorwojcik@interia.pl
 
Witajcie,

Mam nadzieję, że mogę u Was zamieścić ogłoszenie, jeżeli nie, proszę moderatora o jego usunięcie.

Zaczęłam wystawiać powoli ubranka i inne rzeczy po mojej córeczce. Ubranka są w stanie idealnym/bdb, zadbane, uprane i wyprasowane. Będę wystawiać też inne ubranka - czekam aż mąż zrobi zdjęcia
wink2.gif

Sprzedaję również chustę.
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Witam.
Posiadam do sprzedania 2 staniki sportowe. Oba mają rozmiar M. Są nowe. Ed Hardy Czerwony. Adidasa czarny. Zobacz załącznik 459186

Do sprzedania jest również nowy bujak firmy Carter's- dostałam 3 bujaki więc chociaż jeden sprzedam. Cuddle 'n Comfort Musical Bouncer | Furniture Gear
Mój jest z 3ma zabawkami, różowy.
Jest tam kilka piosenek, jedna nawet to odgłosy jakie dzidziuś słyszy będąc w brzuszku mamy.
Ceny do uzgodnienia na PRV.
Zapraszam ;))
 
reklama
Do góry