reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Patrzcie tu!!!!!!
1479663346-dbnehc.jpeg


Obiecuje ze wklejam cos dzisiaj ostatni raz :) ale chyba pozytywny co?
Haha jestem pewna, ze dostanę negatywne punkty za zaśmiecanie forum moimi zdjęciami :) ale przeżywam jak mrówka okres :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kazda z nas przezywa to co jej dotyczy :) a chyba po to tu jestesmy by sie wspierac i sobie pomagac ;-)
 
reklama
Matko niewyrabiam trochę ostatnio z waszymi wpisami, może któraś chciała by mi pomóc w uzupełnianiu tabelki? Jest w dysku Google więc można edytować w dwie osoby. Ja dalej będę wklejać bo mam to już opracowane ale czasem niewyrabiam z uzupelnianiem i przegapiam wasze aktualizacje. :*

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Yeaaaaaaaaaaaaaaah! Maż wraca do domu o 22.... ja o 2 wstaje do pracy! To bedzie krótka noc, najwyżej bede jutro zombie, ale czekam na męża!! Spac sie nie wybieram :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj tam, w słusznej sprawie zarwiesz nocke [emoji16] wytrwałych żołnierzy! [emoji2]
Nie no co za zaszczyt mnie spotkał łaskawa pani @ raczyła przyjść po 7dniach spóźnienia....
Och nie [emoji17] co te @ ostatnio jakieś niezdecydowane...

U mnie też cisza i szczerze mówiąc na razie się nie zapowiada... Zaczynam się trochę cykać szczerze mówiąc [emoji23]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
A mnie chyba małpa w nocy odwiedzi, bo brzuch pobolewa typowo na okres. Niby cykl obstawiony ale nie ma co się łudzić...
 
Cześć Dziewczyny,
A mi jest smutno, bo ten cykl stracony - cały "płodny" tydzień jestem za granicą. W tamtym cyklu organizm tak mnie zrobił w konia, że byłam pewna, że się udało. To wszystko + ciemnica za oknem nie nastraja mnie optymistycznie. Jeszcze w dodatku w styczniu skończę 41 lat.. Wiem, smęcę - ale może właśnie po to abyście dały mi kopniaka na rozpęd i nie pozwoliły się nad sobą użalać.
Trzymam za Was kciuki mocno i nieustająco:) To forum jest niesamowite. Wyobrażam sobie jak każda z Was wygląda i czasem myślę sobie w ciągu dnia - ciekawe co tam u Spark, Queen, Evelinii:)
Dobrej Nocy Dziewuszki i owocnego tygodnia:)
 
Cześć Dziewczyny,
A mi jest smutno, bo ten cykl stracony - cały "płodny" tydzień jestem za granicą. W tamtym cyklu organizm tak mnie zrobił w konia, że byłam pewna, że się udało. To wszystko + ciemnica za oknem nie nastraja mnie optymistycznie. Jeszcze w dodatku w styczniu skończę 41 lat.. Wiem, smęcę - ale może właśnie po to abyście dały mi kopniaka na rozpęd i nie pozwoliły się nad sobą użalać.
Trzymam za Was kciuki mocno i nieustająco:) To forum jest niesamowite. Wyobrażam sobie jak każda z Was wygląda i czasem myślę sobie w ciągu dnia - ciekawe co tam u Spark, Queen, Evelinii:)
Dobrej Nocy Dziewuszki i owocnego tygodnia:)

Wiem dokładnie co czujesz... ja w styczniu 38! Ale nie damy sie!!!! Walczymy!!! Uda sie!!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
A mi jest smutno, bo ten cykl stracony - cały "płodny" tydzień jestem za granicą. W tamtym cyklu organizm tak mnie zrobił w konia, że byłam pewna, że się udało. To wszystko + ciemnica za oknem nie nastraja mnie optymistycznie. Jeszcze w dodatku w styczniu skończę 41 lat.. Wiem, smęcę - ale może właśnie po to abyście dały mi kopniaka na rozpęd i nie pozwoliły się nad sobą użalać.
Trzymam za Was kciuki mocno i nieustająco:) To forum jest niesamowite. Wyobrażam sobie jak każda z Was wygląda i czasem myślę sobie w ciągu dnia - ciekawe co tam u Spark, Queen, Evelinii:)
Dobrej Nocy Dziewuszki i owocnego tygodnia:)
Każda z nas ma gorsze dni i nie ma co się dziwić tym bardziej jak cykl stracony... rozumiem Cię... Ale nie poddajemy się kochana! WALCZYMY! Ja miałam bez owulacyjne przez długi czas, aleniee ma się co załamywać ;* hehhe wiem o czym mówisz...ja rano wstaje i myślę " o kurde, któraś miała testować, muszę szybko wejść.na forum" :p
 
Do góry