reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Windy przykro mi bardzo :( ja pewnie na dniach dostanę@ bo Zaczynają mnie ćmić plecy i jakiś dziwny śluz zaczyna się robić. Ech chyba będę musiała dać sobie spokój do wiosny...
 
Od 5dnia cyklu co 2dni do 5,7,9,11 dc tyle przy tym clo od 5do 9dc
Hmm. Ja mam plastry, fakt w badaniach wyszedł mi bardzo niski estradiol, i mam od 4 dc do 25. Może tu jest problem? Może po owu mam zbyt wysoki i przeszkadza w zapłodnieniu. Juz sama nie wiem.

1usavcqgt1dml95x.png
 
A nie mówiłam, że małpa przyjdzie... Narazie tylko śluz z kropkami krwi ale pewnie w nocy sie rozkręci. Teraz gin mi kazał przyjść na monitoring między 12 a 14dc i 12 wypada w piątek a reszta w weekend. Kiedy najlepiej iść 12 czy wtedy 15dc?
 
A nie mówiłam, że małpa przyjdzie... Narazie tylko śluz z kropkami krwi ale pewnie w nocy sie rozkręci. Teraz gin mi kazał przyjść na monitoring między 12 a 14dc i 12 wypada w piątek a reszta w weekend. Kiedy najlepiej iść 12 czy wtedy 15dc?

Lepiej 12dc, zeby nie przegapić. Mi gin przy takich sytuacjach każe wcześniej a nie później przyjść.
 
A nie mówiłam, że małpa przyjdzie... Narazie tylko śluz z kropkami krwi ale pewnie w nocy sie rozkręci. Teraz gin mi kazał przyjść na monitoring między 12 a 14dc i 12 wypada w piątek a reszta w weekend. Kiedy najlepiej iść 12 czy wtedy 15dc?
Ja chodzę od 10 dc co dwa dni aż do stwierdzenia owu.

1usavcqgt1dml95x.png
 
reklama
Windy przykro mi bardzo :( ja pewnie na dniach dostanę@ bo Zaczynają mnie ćmić plecy i jakiś dziwny śluz zaczyna się robić. Ech chyba będę musiała dać sobie spokój do wiosny...
Też mnie właśnie niby ćmi wszystko... Jak do czwartku nie przyjdzie to idę na betę, w nosie mam. Dobrze ze w końcu przyszła, przynajmniej wiesz na czym stoisz.[emoji6] ja trzymam jeszcze jeden test w razie jakbym wymiękła [emoji12]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
Do góry