reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny pytanko do tych robiących testy owu. Ile dni serduszkujecie od pozytywnego testu owu ?

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
reklama
Ja powinnam dostać okres w czwartek. Jeszcze mam cichą nadzieję, że być może za wcześnie zrobiłam test. Ale i tak jakoś czuję że i tym razem dupa wielka z tego. Od następnego cyklu pije zioła ojca sroki nr 3 i faszeruje małża cynkiem i selenem.
 
Asica aby @ się nie pojawila. U mnie ma być jutro i pewnie będzie bo się juz cos rozkreca.
U mnie cisza z @. Dziś 34dc. Owu była tak 20-21 dc. Miesiąc temu @ przyszła w 33dc a rozkrecała się chyba od 30dc. Chyba jutro kupię test bo nie mam żadnego. Objawów żadnych tylko cycki bolą przy dotyku ale miesiąc temu też tak było i @ przyszła. Trzymam kciuki żeby u Ciebie się nie pojawiła.
 
Ja powinnam dostać okres w czwartek. Jeszcze mam cichą nadzieję, że być może za wcześnie zrobiłam test. Ale i tak jakoś czuję że i tym razem dupa wielka z tego. Od następnego cyklu pije zioła ojca sroki nr 3 i faszeruje małża cynkiem i selenem.
U mnie cisza z @. Dziś 34dc. Owu była tak 20-21 dc. Miesiąc temu @ przyszła w 33dc a rozkrecała się chyba od 30dc. Chyba jutro kupię test bo nie mam żadnego. Objawów żadnych tylko cycki bolą przy dotyku ale miesiąc temu też tak było i @ przyszła. Trzymam kciuki żeby u Ciebie się nie pojawiła.

Trzymam kciuki by @ nie przylazła !
 
reklama
Ja mam doła, takiego meeega doła. Szczególnie ja apka pokazała info, że twoje zapłodnione jajo dzisiaj sie implantuje [emoji24]
Jeszcze tydzień do testu, raczej bez szans na ciąże. I cieżko mi tak na sercu, i smutno jakoś i łzy same mi lecą. Ech!!!
W Wigilię wpadłam do pepco i kupiłam dwa pajacyki różowy i niebieski, z motywem świątecznym, i tak marzę, że na przyszłe święta już będę przynajmniej z brzuszkiem [emoji20] cieżko mi w te dni
Za testujące nieustannie trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Za starające równie mocno [emoji1307][emoji1307][emoji1307]

Lux jak tam? Już szykuje się chłopaczek na świat, a może już zawitał? [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry