reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Dziewczyny z mojej strony trzymam kciuki za was żeby się udało!!! Mówię Wam wiem po sobie jak i z pierwszą córka która już o matko ma w czerwcu 4 lata i 6 miesięcy!!! Staraliśmy się i nic nic nic zaczęliśmy się martwić bo to po poronienia. Lekarz nic nie widziałem powiedziałam do męża darujmy sobie.. Olejmy to... I nagle w tym miesiącu co to powiedział dzyn dzidziuś... Teraz tak samo... Staraliśmy się nic nie było nie było. Wreszcie powiedziałam co ma być to będzie... I nagle w miesiącu kupiłam z głupoty testy owulacyjny z alegro najtańsze gonilam za mężem jak widziałem tylko blada kreskę, później coraz mocniejsza... I tu po testach omg jestem w ciąży!!! Wiec życzę powodzenia.. Niestety większość z nas się blokuje!!!
 
A teraz trochę o mnie i o mojej drugiej myszce. Wczoraj byłam u lekarza 34 +3 dni mała ma 2355. Narazie wszystko zamknięte. Następna wizyta 13 maja. Wcześniej mój lekarz ma urlop. Zaznaczyła gwiazdkę że czasem mogę wcześniej urodzić hehe
Zaczynam się już stresować!!
 
Hej wam! Wzrost temperatury się utrzymuje, więc jest nadzieja, że owulacja naprawdę była.
;)

Wczoraj wieczorem złapał mnie okropny ból z lewej strony albo to jajnik albo jajowod, normalnie myślałam, że pojedziemy na oddział, tak mnie rwało, chodzić nie mogłam... Ale momentalnie jakoś mi przeszło, dzisiaj się obudziłam i czuję lekkie ciągnięcia podbrzusza, takie delikatnie na @. Ciekawe kiedy @ przyjdzie.
 
No to Gosia kciuki za owu :)
Pat gratuluję! Jak tak dalej będzie to otworzymy warzywniak z owocami [emoji23]
Ja dziś powinnam zacząć plamic ale na razie czysto więc czekam [emoji4]
 
reklama
Hej wam! Wzrost temperatury się utrzymuje, więc jest nadzieja, że owulacja naprawdę była.
;)

Wczoraj wieczorem złapał mnie okropny ból z lewej strony albo to jajnik albo jajowod, normalnie myślałam, że pojedziemy na oddział, tak mnie rwało, chodzić nie mogłam... Ale momentalnie jakoś mi przeszło, dzisiaj się obudziłam i czuję lekkie ciągnięcia podbrzusza, takie delikatnie na @. Ciekawe kiedy @ przyjdzie.
A może nie przyjdzie :D ja po owu też czułam ciagniecia jak na @, nawet pytałam dziewczyn na forum czy to normalne.
 
Do góry