reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

olapalo, problem w tym, że to jest pierwszy miesiąc, gdy uznałam, że pora trochę wyluzować i stwierdziłam, że w tym miesiącu daję sobie spokój z mierzeniem temp.; dopiero jak @ zaczęła się spóźniać to zaczęłam mierzyć choć wiem, że nie jest to miarodajne, bo nie wiadomo co było wcześniej, natomiast to co mam zmierzone to wygląda tak:

31 dc. – 36,6
32 – 36,6
33 – 36,7
34 – 36,8
35 – 36,8
36 – 36,8
37 – 36,8
38 – 36,9
39 – 36,9
40 – 36,9
41 – 36,9
42 – 36,6
43 – 36,7
 
reklama
No tak, to tak jak u mnie - też nie mierzyłam wcześniej i nie mam do czego porównać :sorry: Trzeba cierpliwie czekać :confused2:
 
Dzisiaj sie odudziłam z takim dużym bólem brzucha, że szok. Byłam pewna, że okres dostałam. Wstałam a tu nic. Ja już mówie, jak @ ma przyjść to niech przyjdzie. Cały czas mnie pobolewa podbrzusze. A najgorsze sa te nerwy, miejsca nie moge nigdzie znaleźć. Po wczorajszym tescie jestem pewna, że nic nie wyszło. Ale czekam jeszcze.
 
conti, od momentu zagnieżdżenia musi min. 48godz. minąć, żeby ten hormon zaczął się wytwarzać, więc od plamienia tak z 4 dni trzeba by było poczekać...

Emalia, a przeważnie tej wiary tylko brakuje, żeby się udało:tak: postaraj się o odrobinę optymizmu &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kinga, olapalo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Mam do was pytanie od godziny 11 dostałam takis dziwny śluz przezroczysty, lepki tak jak przy dniach plodnych. Co to może oznaczać?? Miał ktoś coś takiegi bo ja nigdy.
 
Cześć Kobietki, przyszłam się tylko przywitać :-D
Wracam do świata on-line :tak:

Postaram się wieczorkiem nadrobić co napisałyście, mam nadzieję, że ogarnę to choć częściowo ;-)
 
reklama
Dawki leków / suplementów powinno się dobierać ściśle wg wskazań lekarza lub porady farmaceuty, a nie dlatego "że ktoś na forum napisał". To jest niepoważne. :baffled:

ola ja brałam wit B6.

dziewczyny zejdźcie z niej!! ja brałam 150 mg / dobrę, sorry ale jak BYK jest napisane na ulotce owej witaminy, że można brać do 200 mg / dobę ale nie więcej!

czyli co, na ulotce piszą głupoty????? nie brałam sobie tego jak chciałam tylko stosowałam się do ulotki! :wściekła/y:
 
Do góry