reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

U mnie tylko cienie. Wczoraj robiłam strumieniowym pink express może bardziej czuły. A dzisiaj z allegro. No cóż dalej czekamy.

Jade zraz do rossmana po te testy pink ekspress. Wydaje mi sie ze są lepsze, zresztą maja dobre opnie na forach. Ale kciuki prosze dalej trzymać.
 
reklama
Trzymam kciuki i nie mogę doczekać się jak zrobisz test!

A ja zostałam dzisiaj w domu, byłam na wyjezdzie integracyjnym z pracy i sie przeziebilam.
Gardlo boli, wszystkie miesnie, a glowa i kark to masakra, ide na 15 do lekarza.

Ale staranka będą, okres skonczyl mi sie 12-go minelo 5 dni, wiec do owulacji pewnie ze 2 dni. Ale z moim moge dzisiaj, a potem w czwartek, bo ma 2 nocki z wt na sr i ze sr na czw...

Czekam na info i trzymam ogromne kciuki! Jeszcze raz przepraszam emalia za swoją wypowiedz, nie wiedzialam, ze Cie zdenerwuje
 
madziolina - współczuję przeziębienia w taką pogodę :dry: Co do staranek, to w czym nocki przeszkadzają? Ty będziesz na L4, więc możecie chyba działać przed pracą M? :-D
 
no możemy, on ma jeszcze druga prace i jezdzi do klientow, ale jak bedzie szedl na noc to pewnie wiekszosc dnia bedzie w domu, wiec sprobuje podzialac!
tylko jak juz wczesniej pisalam, to on jest zmeczony i ciezko mi go namowic...
nawet myslalam, zeby mu dac po kryjomu jakies wspomagacze, hehe
 
Może poczytaj o jedzeniu, które działa jak afrodyzjak? :-D Dostałam kiedyś książkę z przepisami kulinarnymi podobno pobudzającymi seksualnie - mogę rzucić okiem czy coś tam jest ciekawego (nie korzystałam dotychczas, bo dostałam to w LO od chłopaka, który się do mnie podwalał - tego samego dnia powiedziałam mu wprost, że nie ma co liczyć na bycie ze mną - ale książkę sobie zostawiłam, w końcu mi ją dał, nie? :rofl2:).
 
Madziolina ja tak mam co roku, zimę przechodzę bez chorób a gdy tylko lato się zaczyna to ja leżę z gorączką, dziś już lepiej został mi tylko katar i kaszel :) ale weekend cały z temperaturą, a więc mój pierwszy wykres Ovu - który postanowiłam zpolecenia dziewczyn prowadzić - już zfałszowany przez tą wredną gorączkę. Jednak oczywiście tak jak piszesz : "ale staranka będą!!" ma się rozumieć!
 
U mnie też w tym cyklu choroba, ale na szczęście główny atak był wtedy, gdy pogoda i tak nie zachęcała do wychodzenia, a teraz tylko katar i 'odchrząkanie' ;-)
 
reklama
Hey Kobietki, u mnie tempka w górze, tak więc chyba jednak ta owu była.
Do tego jakąś chwilę temu, przechodzę przez firmę i jedna z Pań na produkcji na mnie patrzy i patrzy i pyta "czy coś się szykuje?" a ja na nią, oczy wielkie... pytam, że niby o co chodzi, a ona "No dzidzia się szykuje?" To ja jeszcze większe oczy i pytam skąd takie podejrzenie, a ona patrzy na mnie i na mój ubiór i mówi, a bo ta koszulka... :szok: Lol, ja ta koszulę mam już rok i jakoś wcześniej nic nie mówiła, więc może przeczucie jakieś :sorry2:


Emalia
ja cały czas trzymam zaciśnięte &&&&&&&& Daj znać koniecznie jak już coś będziesz wiedziała :tak:


czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Naaatiszon-13.06
B
eti - 18.06 18.06.
Ewka358 - 18.06
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
Karotka00 - 17.06 20.06
Staraczka13 - 20.06 20.06
Gabi84 - 22.06
tamaguczi - 25.06 26.06
Moniqaa -26.06 -@ 01.07 (zmieniam termin testowania, bo owu prawdopodobnie była wcześniej)
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
madziolina_p - 04.07 może ok 5.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
 
Do góry