reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

reklama
Hej dziewczyny

Weekend miałam jak zwykle intensywny ale już powracam.
Trochę mnie przeraża ta wizja upałów powyżej 30 stopni. Chociaz widziałam optymistyczną wersję pogody i tam u nas ma być 28-29 jutro.

Karotka i Karola- Castagnus nie obniża prolaktyny tylko reguluje poziom.
Podobnie czyni z progesteronem. Czyli jeżeli masz a mało to właśnie podniesie prolaktynę do takiego poziomu jak trzeba.Ale to przy założeniu ,ze zaburzenia nie są jakieś wielkie.Ja miałam PRL o wiele za duzą i tu juz nie podołał.
natomiast gdzieś mi tu mignęło ,że chyba Karola Ty-pijesz zioła O Sroki?
Mi powiedzieli,że się je pije od pierwszego dnia cyklu do owulki a potem już nie ale może są różne szkoły.
W każdym razie trzymam za Was kciuki dziewczyny&&&&&&.
A z Castagnusa nie rezygnujcie bo ładnie reguluje cykl i u mnie zawsze wywoływał owu.Czasem trzeba pobrac jakiś czas ,żeby zadziałał.

Emalia - trzymam kciuki za wyraźne i grube II.

Beti za Twoje testowanko też kciukam.

A u mnie póki co owu nie ma i wcale nie wygląda jakby chciała być.
 
Fuma dzięki za info o Castagnusie,tak czy inaczej nie zamierzam odstawiać na razie,też słyszałam,że nieraz trzeba brać troszkę dłużej,żeby działał..no zobaczymy.P. wieczorkiem będzie na poczcie,mam nadzieję,że moje teściory owu już są!! Ileż można czekać,a pisali,że ekspresowa wysyłka...:dry:
Moje dziecko mnie właśnie doprowadza do szału,skacze po łóżku,mówię sto razy "Nie skacz",a ta bezczelnie się śmieje i dalej skacze...jak zaczynam krzyczeć,to przytula,całuje i takie tam,po czym za chwilę dawaj od nowa...:dry:
 
Wiecie co, chyba naprawdę się złamię i jutro zatestuję... Mdłości pojawiają się co jakiś czas (bardzo delikatne), poza tym dziś zaczęło mnie boleć w podbrzuszu (uczucie rozpierania, wyraźnie promieniujące do pachwin). Może już najwyższy czas sprawdzić czy to to :sorry2:


Cześć dziewczyny!! Ja byłam dziś na konsultacji u mojej gin. Dowiedziałam się że wszystko jest super, jestem całkowicie zdrowa i jestem na najlepszej drodze do osiągnięcia upragnionego celu:) Pęcherzyk dojrzewa w najbliższych dniach powinna być owulacja. Żadne badania dodatkowe nie są potrzebne:) Robiłam dziś test ovu - kreseczka testowa ciemniejsza niż wczoraj ale ciągle jaśniejsza od kontrolnej. Z M zobaczę się jutro rano - trzeba będzie działać :):)

Działaj, działaj :-D A jak skończysz, to jeszcze raz działaj :-) A potem jeszcze raz
;-)

Bylam teraz na tym wyjezdzie sluzbowym- integracyjnym i tam byla dziewczyna w ciazy, w 7 m-cu, jest rozrywkowa, lubie ja bardzo, ale tak sobie na nia patrze, a ona w ciagu dnia Warke radlera pije, podczas wieczornej imprezy 3 takie wypila. Wiem, ze one maja 2%, ale ja bym chyba wogole wolala nic nie wypic...

Wiesz co, ja jestem w stanie tę dziewczynę zrozumieć. Sama pamiętam jak mi było ciężko - M pił, znajomi pili, a ja tylko siedziałam i się oblizywałam :baffled: Mówi się, że każda ilość może zaszkodzić, ale już lepiej wypić jedno karmi czy tam radlera albo malutki kieliszek winka, niż się spinać tym tematem i stresować.


olapalo a ktry masz dzien cyklu?

Dziś 32dc.

Moje dziecko mnie właśnie doprowadza do szału,skacze po łóżku,mówię sto razy "Nie skacz",a ta bezczelnie się śmieje i dalej skacze...jak zaczynam krzyczeć,to przytula,całuje i takie tam,po czym za chwilę dawaj od nowa...:dry:

Pewnie próbuje zwrócić na siebie uwagę :sorry2: Zresztą jak widać skutecznie, skoro reagujesz i na nią krzyczysz :sorry2: Moja ostatnio ma nieprzyjemny zwyczaj płakania za każdym razem, gdy wychodzimy z jakiś zajęć lub spotkania dla dzieci - ryczy, że nie chce wychodzić, a potem woła, że chce iść z powrotem i nie dociera tłumaczenie, że inne dzieci też już poszły :baffled:
 
zrobilam test, zerknijcie, ale chyba jeszcze nie dzis, bo jest bledsza ta druga kreska


test.jpg

Wiem, że zdjecie kiepskiej jakości... może jutro będzie lepiej :-)
 

Załączniki

  • test.jpg
    test.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 43
madziolina no chyba jeszcze nie teraz...:sorry2: Ale sama nie wiem,dopiero jak dostanę w łapki swoje teściki,to się dowiem,bo sama nie wiem kiedy i co ile mam je robić...Wiem tylko,że jak ta druga krecha jest bardziej wyraźna niż kontrolna,to wtedy ponoć jest owu...:confused:
 
no dlatego zrobie jutro, choc dzis sie moze juz wezmiemy, bo nigdy nic nie wiadomo, moze plemniczki mojego mezulka dlugo beda wedrowaly! Moja kolezanka zaszla w ciaze za pierwszym razem odrazu po okresie, wiec wszystko jest mozliwe :-p
 
Dziewczyny doradźcie, czy miewacie plamienia międzymiesiączkowe? Ja jestem dziś w 9 dniu cyklu i trochę się zmartwiłam bo mam brunatne plamienie, bardzo skąpe i w sumie wkładka wystarcza. Wczoraj już coś zaobserwowałam ale zbagatelizowałam no ale dziś już odrobinke się niepokoję, nie miewałam tak wcześniej nigdy po @, czasem przed @. Co to może oznaczać? Napiszcie proszę.

wklejam też listę dla jasności w sytuacji:

czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Naaatiszon-13.06
B
eti - 18.06 18.06.
Ewka358 - 18.06
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
Karotka00 - 17.06 20.06
Staraczka13 - 20.06 20.06
Gabi84 - 22.06
tamaguczi - 25.06 26.06
Moniqaa -26.06 -@ 01.07 (zmieniam termin testowania, bo owu prawdopodobnie była wcześniej)
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
madziolina_p - 04.07 może ok 5.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
 
reklama
Do góry