reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

olapalo no w dniu @ zawsze mam bóle,mam dość bolesne miesiączki...:sorry2: Nie wiem co mam myśleć.

Trzymam kciuki :tak:

Tak test mi dzisiaj pokazał bladziocha w przewidywanym czasie, aczkolwiek robiłam go z kolejnego moczu i to po kawie więc rozrzedzony :) Trzymajcie kciuki za jutro.

Ola- też mam metal w ustach. Trzymam kciuki

. Ktoś testuje ze mną jutro???

Eeeejjj no jeśli test pokazał bladziocha w przewidywanym czasie, to myślę, że będziesz się musiała rozstać z @ na dłuuugi czas :-):-D:-)

Ja jeszcze nie wiem czy będę testować - powoli dojrzewam do tego. Dzisiaj plamień nadal brak, ale doszedł ból w podbrzuszu jak na @. Szyjka na razie wysoko.

U mnie w ustach ten metaliczny posmak, to chyba od moreli ;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny!! Ja byłam dziś na konsultacji u mojej gin. Dowiedziałam się że wszystko jest super, jestem całkowicie zdrowa i jestem na najlepszej drodze do osiągnięcia upragnionego celu:) Pęcherzyk dojrzewa w najbliższych dniach powinna być owulacja. Żadne badania dodatkowe nie są potrzebne:) Robiłam dziś test ovu - kreseczka testowa ciemniejsza niż wczoraj ale ciągle jaśniejsza od kontrolnej. Z M zobaczę się jutro rano - trzeba będzie działać :):)
 
a ja sie zastanawiam, czy nie kupic testow ovu, czy to narazie bezsensowny wydatek?
narazie moze sprobujemy na zywiol? ale nie wiem, bo moze odrazu bede ogarniac, bedzie latwiej zajsc, zwazajac na to ze moj A nie taki chetny na czeste przytulaski..

emalia nie martw sie, ja to rozumiem, tzn nie rozumiem, bo nie przezylam tego co Ty, ale jestem sobie w stanie to wyobrazic i mysle, ze masz sie z czego cieszyc Kochana

Wiecie co, tak sobie pomyslalam, zeby Wam o czyms powiedziec.
Bylam teraz na tym wyjezdzie sluzbowym- integracyjnym i tam byla dziewczyna w ciazy, w 7 m-cu, jest rozrywkowa, lubie ja bardzo, ale tak sobie na nia patrze, a ona w ciagu dnia Warke radlera pije, podczas wieczornej imprezy 3 takie wypila. Wiem, ze one maja 2%, ale ja bym chyba wogole wolala nic nie wypic...
 
karotka no stress! tak tylko zpaytałam z ciekawości, bo spotkałam się gdzieś z taką wypowiedzią... ale to był pojedyńczy przypadek chyba... Mnie w sumie Gin powiedział, że mogę zacząć kiedy chce ale wszędzie jest napisane, że powinno się od 1 dc.

a badałaś prolaktynę? bo Castagnus obniża prolaktynę, ja mam wręcz za niską (116,1 przy normie 127-637) i pomimo, że już kupiłam Castagnusa chyba nie będę go brać bo boję się, że jeszcze bardziej mi obniży PRL.

ps. też jestem jedynaczką i nie jestem z tego powodu szczęśliwa... wolałabym mieć rodzeństwo, wiadomo rodzice nie żyją wiecznie a tak to gdybym miała rodzeństwo to zawsze ktoś bliski jeszcze jest. Z tego powodu mam zamiar mieć 2 dzieci, no dobra, najpierw zobaczę jak będzie z jednym, hehe :-D


mrówka no to super, 3mam kciuki za piękną owu, łap męża i działajcie!!!!

madziolina co z tego, że Radler ma tylko 2 %, dla kobiety w ciąży to jest 2 % ! jakaś niepoważna ta koleżanka, trzeba było jej uwagę zwrócić. wkurzają mnie takie nieodpowiedzialne baby! :wściekła/y: chce to niech sobie pije ale jak już urodzi bo ta kto dziecko truje :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
a ja sie zastanawiam, czy nie kupic testow ovu, czy to narazie bezsensowny wydatek?
narazie moze sprobujemy na zywiol? ale nie wiem, bo moze odrazu bede ogarniac, bedzie latwiej zajsc, zwazajac na to ze moj A nie taki chetny na czeste przytulaski..

emalia nie martw sie, ja to rozumiem, tzn nie rozumiem, bo nie przezylam tego co Ty, ale jestem sobie w stanie to wyobrazic i mysle, ze masz sie z czego cieszyc Kochana

Wiecie co, tak sobie pomyslalam, zeby Wam o czyms powiedziec.
Bylam teraz na tym wyjezdzie sluzbowym- integracyjnym i tam byla dziewczyna w ciazy, w 7 m-cu, jest rozrywkowa, lubie ja bardzo, ale tak sobie na nia patrze, a ona w ciagu dnia Warke radlera pije, podczas wieczornej imprezy 3 takie wypila. Wiem, ze one maja 2%, ale ja bym chyba wogole wolala nic nie wypic...
Wiesz,ja uważam że testy ovu to przydatna sprawa nie tylko po to żeby zajść ale przede wszystkim po to żeby lepiej poznać swoje ciało- łatwiej odczytywać jego sygnały i je interpretować. Całe szczęście nie kosztują majątku :)

A co do alkoholu w ciąży...to szkodliwa jest każda ilość alkoholu- nawet ta najmniejsza. Ale ona jest dorosła i sama wybiera to co robi.
 
emalia ja też myślę,że wszystko będzie cacy i pożegnasz się z @ na dłuższy czas :tak: Mogę sobie jedynie wyobrazić co czujesz,ale spróbuj się zrelaksować i choć przez chwilę cieszyć,a nie zamartwiać.;-)
mrowkaa no to rewelacyjnie!! :-) Bierz się do dzieła!!
madziolina wiesz,ogólnie jestem przeciwniczką picia w ciąży...:sorry2:Ale pamiętam jak sama byłam chyba właśnie w 6 czy 7 miesiącu i krew mnie zalewała,że upał,gorąco,wszyscy piwkują,a ja nie mogę...nie było tam bezalkoholowego,bo to był taki pub z kiełbaskami itp,no nieważne...w każdym razie mój gin mi powiedział,że jeśli tak się mam stresować,to już lepiej wypić jakieś małe piwko z soczkiem czy właśnie takiego Radlera niż się denerwować..ale to mi się zdarzyło tylko raz i w sumie trochę mi wstyd...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
dobra to sobie kupie te testy, ide zaraz do lekarza i do apteki pojde, slabo nsie czuje, jeszcze taki upal...
Dobra a testy moge robic obojetnie w jakiej porze dnia?
i jak beda dwie takie same mocne krechy to znaczy, ze najlepszy czas na robotke, tak?
 
karola nie badałam prolaktyny ani nic takiego...pisałam już,że niemieccy lekarze są dziwni i mój gin nawet nie napomknął o jakichkolwiek badaniach...:no: Może powinnam go przycisnąć? ale uspokoiłaś mnie,to moze tylko ogólnie tak się mówi,że powinno się to pić od 1dc..
 
madziolina w aprece testy owu są mega drogie, nie lepiej sobie na allegro zamówić?

w sumie robisz o jakiej porze chcesz, byle nie rano, ja robiłam zazwyczaj ok 15-17, ważne by min 2 h przed testem nic nie pić, by mocz nie był rozcieńczony. jak wyjdą dwie tak samo mocne krechy to znaczy, że owu będzie w ciągu 24-48 godzin, czyli można zacząć boboseksy :-p

karotka sprawdź sobie tą prolaktynę dla własnego spokoju, jak masz za wysoką to w sumie Castagnus Ci ją obniży i zwiększy Twoje szanse na ciąże ale może masz niską i po co jeszcze obniżać Castagnusem.
 
reklama
noi wrócilam od lekarza, zapalenie krtani i lekkie oslabienie, zwolnienie do srody wlacznie..
kupilam te testy, zrobi jeden gdzies za godzine, nie bede pila przed nim.
jest ich 5 wiec starczy na caly okres do ovu :-)
 
Do góry