reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Witajcie :-)

Czuję, że powinnam się tutaj pokazać.
Dziś mój 32 dc i @ nie widać. Robiłam test w piątek i nic, ale czuję, że powinny wyjść dwie kreski.
Gdyby się udało, to byłaby to moja trzecia ciąża, co po paskach zapewne widać :-D Do tej pory nie mieliśmy żadnego, nawet najmniejszego problemu ani z zajściem w ciąże, ani w ciąży, dlatego jestem pełna pozytywnych myśli, w przeciwieństwie do męża...

Pozdrawiam wszystkie staraczki i życzę wszystkim dwóch kreseczek i spokojnych ciąż :tak:
 
reklama
madziolina to trzymamy kciuki!!!!
Mi z kalendarza internetowego wychodzi, że w czwartek owaulacja, na testech owaulacyjnych jeszcze 1 krechę tylko widać......
Wanda to gratulację!!!!
 
Witam Was wszystkie! :-)
W od piątku robię testy owulacyjne i nic. :-( Wczoraj co prawda pojawiła się bledziusieńka druga kreseczka, ale... Dziś ból w podbrzuszu skutecznie uniemożliwiał normalne funkcjonowanie w pracy. Może jednak mój pęcherzyk postanowił pęknąć?
Trzymajcie kciuksy!
 
Jak długo trwa już Twoje plamienie? Jak ono dokładnie wygląda?

plamienie trwa 2 dzień, jest to brązowo podbarwiony śluz, czasami z żyłkami. Zdziwił mnie tylko test owulacyjny, który zrobiłam dzień przed pojawieniem się plamienia, był negatywny ale druga kreska była mocno widoczna, a zazwyczaj w cyklach bezowulacyjnych druga kreska nie wychodziła wcale. :eek:
 
mrowka a Ty dziś czasem nie miałaś skoku? :tak:

agamońka wiesz z testami bywa różnie, mnie pokazywały kiedyś II mocne krechy a owulacji nie było na 100%, pewnie w drugą stronę też to może działać, testy wychodzą negatywne a owulka jest. Najlepiej mierzyć temperaturę to wtedy wszystko łądnie widać, czy jest skok czy nie ma.
 
reklama
ale sie testowo tu porobilo:)

emalia a ktory ty masz dzien cyklu? musisz sprobowac wyluzowac bo zwariujesz. widze jak sie zameczasz:) ale wiadomo, ze na tym etapie wszystko sie moze zdarzyc. ja tez sie boje zwazywszy na to co byl w poprzednim cyklu. ale przesylam ci pozytywne fluidy i jeste dobrej mysli!!!!!!!!!

olapalo wspaniale wiesci:) zatestuj niebawem znow i na pewno bedzie ciemniejsza kreska;)

u mnie okres nie przyszedl:) wiec sie ciesze i powoli przenosze do lutowek 2014:) wiecie co jest niezwykle?! ze termin porodu wychodzi mi taki sam jak z pierwszym synem!!!
 
Do góry