reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

reklama
Dziewczynki...nie mam siły pisać...mam już klucze od nowego mieszkanka. Ale upał dramatyczny, normalnie Sahara...:no: Ledwo mam siłę pisać...@ nadal brak... jutro albo pojutrze pewnie znów zatestuję,chociaż właściwie na wiele nie liczę.:no:
Boże,idę się ochłodzić...podczytam was później.:szok:
 
madziolina to trzymamy kciuki!!!!
Mi z kalendarza internetowego wychodzi, że w czwartek owaulacja, na testech owaulacyjnych jeszcze 1 krechę tylko widać......
Wanda to gratulację!!!!

A to Tobie widac tylko 1 kreske? ja mam 1 i druga bledsza, zrobie jeszcze wieczorem, podobno najlepiej.
Ja tez raczej w czwartek, wiec walczymy razem!
 
Kupiłam sobie 3 testy - dwa pink testy (strumieniowy + płytkowy) i jeden inny. Niestety wszystkie mają czułość 25 mlU/ml, więc nie wiem czy jest sens jutro robić - może lepiej poczekać 2 dni? Jak myślicie?

Mam nadzieje, ze bede ja miala dopiero w czwartek lub piatek, bo moj A bedzie w domu, a nie jak teraz na nocki, to i sie winka napic bedzie mozna i troche pofiglowac... Wg kalendarzyka wychodzi, ze najlepiej ok 20 wiec czwartek!

Rzeczywiście najlepiej gdyby przyszła w czw lub pt, to byście porządnie poszaleli :-D:-D

Dziś mój 32 dc i @ nie widać. Robiłam test w piątek i nic, ale czuję, że powinny wyjść dwie kreski.

Trzymam kciuki! Kiedy testujesz ponownie?

od piątku robię testy owulacyjne i nic. :-( Wczoraj co prawda pojawiła się bledziusieńka druga kreseczka, ale... Dziś ból w podbrzuszu skutecznie uniemożliwiał normalne funkcjonowanie w pracy. Może jednak mój pęcherzyk postanowił pęknąć?
Trzymajcie kciuksy!

Nie wiem na ile testy owulacyjne mogą się mylić - może inne dziewczyny wiedzą? :eek: A może pęcherzyk rośnie i się rozpycha i stąd te bóle?

plamienie trwa 2 dzień, jest to brązowo podbarwiony śluz, czasami z żyłkami. Zdziwił mnie tylko test owulacyjny, który zrobiłam dzień przed pojawieniem się plamienia, był negatywny ale druga kreska była mocno widoczna, a zazwyczaj w cyklach bezowulacyjnych druga kreska nie wychodziła wcale. :eek:

Hmm dziwne! Fajnie jakby mieć aparat do usg w domu i móc sobie zaglądać do środka kiedy tylko się chce :sorry:

u mnie okres nie przyszedl:) wiec sie ciesze i powoli przenosze do lutowek 2014:) wiecie co jest niezwykle?! ze termin porodu wychodzi mi taki sam jak z pierwszym synem!!!

Jeszcze raz wielkie gratulacje! :-D

Dziewczynki...nie mam siły pisać...mam już klucze od nowego mieszkanka. Ale upał dramatyczny, normalnie Sahara...:no: Ledwo mam siłę pisać...@ nadal brak... jutro albo pojutrze pewnie znów zatestuję,chociaż właściwie na wiele nie liczę.:no:
Boże,idę się ochłodzić...podczytam was później.:szok:

Trzymam kciuki za to, żeby @ w ogóle nie przyszła :-D Cieszysz się z nowego mieszkania?? :-D
 
no chyba dziewuszki jeszcze nie?

test.jpg
 

Załączniki

  • test.jpg
    test.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 51
DZIEWCZYNY!! JESTEM NA WAS ZŁA!! Uzależniłam się od was :) Mój ma teraz zmiany II zmiany i mam całe popołudnie i wieczór dla siebie wiec podglądam i podglądam. Miałam nie włączać już kompa i znów tu jestem. Olapalo czekam na Twoje testowanie. Ty to potrafisz budować napięcie ;-)
U mnie @ chyba zbliża się wielkimi krokami. Brzuchol mam jak balon wiec jak co miesiąc zanosi się na @. Jakby co to olapalo nie tracąc nadziei jutro zatestuje razem z Tobą :rofl2: A co! W końcu po coś kupiłam te testy, nie żeby sobie tak w szufladce leżały :biggrin2:
Gratuluje wszystkim dziewczyną, które zobaczyły II kreski!! W was największa nadzieja, że to jakiś szczęśliwy miesiąc. Uważajcie na siebie,dbajcie i informujcie.
Pozdrawiam

madziolina - ja w ty cyklu zakupiłam teściki owu. Nie przetestowałam ich zbyt szczegółowa, bo w dzień, w który przyszły, po powrocie z pracy w pędzie rozpakowałam paczkę i wypróbowałam. Od razu dwie wyraźne krechy, jak malowane. To był 12 dc. Nie wiedząc jeszcze, że teoretycznie owu powinna nastąpić za wiele godzin przystąpiliśmy do staranek :-) Następnego dnia sprawdziłam kolejny test i druga krecha była słabiutka (jakkolwiek to interpretować :eek:). Po kilku kolejnych dniach kolejny teścik,dla sprawdzenia czy nie są wadliwe i już tylko jedna krech.
 
Ostatnia edycja:
DZIEWCZYNY!! JESTEM NA WAS ZŁA!! Uzależniłam się od was :) Mój ma teraz zmiany II zmiany i mam całe popołudnie i wieczór dla siebie wiec podglądam i podglądam. Miałam nie włączać już kompa i znów tu jestem. Olapalo czekam na Twoje testowanie. Ty to potrafisz budować napięcie ;-)
U mnie @ chyba zbliża się wielkimi krokami. Brzuchol mam jak balon wiec jak co miesiąc zanosi się na @. Jakby co to olapalo nie tracąc nadziei jutro zatestuje razem z Tobą :rofl2: A co! W końcu po coś kupiłam te testy, nie żeby sobie tak w szufladce leżały :biggrin2:
Gratuluje wszystkim dziewczyną, które zobaczyły II kreski!! W was największa nadzieja, że to jakiś szczęśliwy miesiąc. Uważajcie na siebie,dbajcie i informujcie.
Pozdrawiam

madziolina - ja w ty cyklu zakupiłam teściki owu. Nie przetestowałam ich zbyt szczegółowa, bo w dzień, w który przyszły, po powrocie z pracy w pędzie rozpakowałam paczkę i wypróbowałam. Od razu dwie wyraźne krechy, jak malowane. To był 12 dc. Nie wiedząc jeszcze, że teoretycznie owu powinna nastąpić za wiele godzin przystąpiliśmy do staranek :-) Następnego dnia sprawdziłam kolejny test i druga krecha była słabiutka (jakkolwiek to interpretować :eek:). Po kilku kolejnych dniach kolejny teścik,dla sprawdzenia czy nie są wadliwe i już tylko jedna krech.


no testujcie dziewczyny, czekam na wyniki, oczywiscie trzymajac &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

I masz racje, to forum uzaleznia!
 
Najlepsze jest to, że niedługo druga połowa wróci z pracy i po całym dniu rozmyślania czy się udało kolejna porcja wrażeń i... przerysuje trochę sytuacją, ale rozmowy typu "Kochanie zrobisz mi herbatkę, bo chętnie bym się napiła" i odpowiedź: "no ładnie chyba jesteś w ciąży" :-) I tak w koło :-) jak tu nie zwariować wierzyć i nie łudzić się jednocześnie...
 
reklama
Hey Kobietki, u nas gorąco dzisiaj, aż człowiekowi nic się nie chce, a do tego jutro dopiero środa :crazy:

Staraczka ja mam tak samo, mój za 20min dojedzie z pracy, to stwierdziłam, że jeszcze zdążę zobaczyć co u Was :-D




czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Naaatiszon-13.06
B
eti - 18.06 18.06.
- II
Ewka358 - 18.06
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
- II
Karotka00 - 17.06 20.06
Staraczka13 - 20.06 20.06
Gabi84 - 22.06
tamaguczi - 25.06 26.06
Moniqaa -26.06 -
@ 01.07 (zmieniam termin testowania, bo owu prawdopodobnie była wcześniej)
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
madziolina_p - 04.07 może ok 5.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
lamorela - 12.07 17.07 (przetestuję się jeżeli @ nie przyjdzie)
 
Do góry