reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipiec 2013!!!

Witam z rana :-)
Ja niestety już wstaję, żeby zdążyć przed pracą wziąć prysznic i sobie kaszkę ugotować. Nauczyłam się jeść na ciepło, zamiast tych kanapek i całkiem mi służy.
Nanncy - co do bolesnych miesiączek, to do niedawna też je miałam i żaden ginekolog nie umiał mi pomóc, ale poszłam do takiej fajnej dietetyk i mi powiedziała, że mam niedobory progesteronu w drugiej fazie. Więc sobie kupiłam krem z progesteronem i smaruję się pod koniec cyklu i jak ręką odjął. Miesiączki prawie niebolesne, brak PMS przed i nawet ostatnio mnie piersi nie bolały. Także polecam ten sposób.
A i jeszcze zaleciła mi Distraptazę, żeby wszystko sobie oczyścić w środku. To jest akurat na receptę, ale mój gin potwierdził, że to jest dobra rzecz.
 
reklama
Witajcie porannie!
Przenoszę się z czerwcówek z moim majowym cyklem. Dziś 60 dc i właśnie czuję jakieś kłucia w podbrzuszu :dry:


Piaska, jaką kaszkę gotujesz? Co to za krem z progesteronem? Jak się go stosuje? Na receptę czy bez? Skoro wyrównuje niedobory progesteronu, to pewnie troszkę zastępuje luteinę/duphaston???
 
Ania - gratulacje!

U mnie dzień 47dc i nic. Jutro piąty dzień dupka. Mam ochote dziś testować. Czy jak nie przestane brać tego dupka to @ przyjdzie sama cZy muszę odstawic ?

Nie wiem jak z duphastonem, ale luteinę bierze się przez 7 dni, a potem odstawia i po kilku dniach przychodzi @. Czasem @ przychodzi jeszcze w czasie brania luteiny i wtedy też trzeba ją odstawić nawet jeśli nie brało się jej przez pełne 7 dni.


melduję, że jest popołudnie i @ jeszcze nie ma...

jakoś nie czuję się dziś jak na @, wczoraj pobolewał mnie brzuch dziś nic. :confused:

(.)(.) przestały pobolewać, śluz gęsty, mleczny, szyjka twarda, (chyba) zamknięta, trochę mnie to dziwi, co prawda średnio znam się na badaniu szyjki ale czytam wszędzie, że szyjka jest miękka i rozpulchniona przed @ :confused:

Ładny masz wykres w drugiej fazie. Robiłaś dziś test?

my za 3 tygodnie będziemy mieli 1szą rocznicę.

kupowaliście sobie jakieś prezenty na rocznicę?

My niedawno mieliśmy piątą rocznicę i nie kupowaliśmy prezentów - na wcześniejsze chyba jakieś kolczyki i kwiaty dostawałam. Byliśmy akurat na dwudniowym wyjeździe do rodziny i nie świętowaliśmy w jakiś szczególny sposób. Planujemy jakoś w najbliższym czasie opchnąć dziecko na 3 godzinki mojej mamie i mieć trochę czasu tylko dla siebie
:-D

lamorela - nie chce mi się wierzyć, że u Ciebie przyjdzie @ - nie przy takiej liczbie serduszek :sorry2:
 
dorcia to od samego rana &&& :-D

piaska kaszka z rana to dobry nawyk :-D ja kiedyś go uskuteczniałam i przed wyjściem zawsze jadłam owsiankę z wkładką (rodzynki, żurawina, słonecznik itp.), ale teraz każde 5 min snu dłużej to luksus :szok: więc muszę zadowolić się chlebem :dry: ale za to w weekend owsianka króluje :happy2:

karola ??? nowy tydzień - nowe nadzieje - jakieś newsy? :cool2:

mnie przedwczoraj i wczoraj bolało całe podbrzusze, nie wiem czy od jajników czy od jelit :confused: a dziś jak ręką odjął :confused: za kilka dni chwila prawdy :confused2:
 
Dzień Dobry :-).

Ania serdecznie gratuluję II kreseczek :tak:

Karola trzymam kciuki i czekam na dobrą nowinę :tak:

Rybka33 5.07 ?
elifit 8.07 ?
Mika1986 8.07
@
19ania90 10.07 II
karola1986 14.07
keit85 17.07
ailatan1987 19.07
dośka1 20.07
tamaguczi 20.07
benefica 21.07
AniołekBB 25.07
Malgonia1 26.07
Dorcia 26.07
Nanncy 26.07
Susel 27.07
Tygryseczek 28.07
Fuma_Foch 29.07
Piaska 30.07
Ewka358 3.08
Ulika 04.08

Mimimoo 5.08
Kingax1 7.08
żabucha 10.08
Conti 10.08


ojojoj, ale się naszukałam naszej listy :-D znalazłam ją na 46 stronie.
 
karola ??? nowy tydzień - nowe nadzieje - jakieś newsy? :cool2:

newsy są takie, że jest do duuuuupy! :no:

@ jeszcze nie nadeszła ale tempka znów spadła, test ciążowy negatyw czyli złudzeń już nie mam żadnych. :-(

tylko skoro nie udało się to gdzie podziewa się @??? mogłaby już przyjść to nowy cykl już by się zaczął, a czym szybciej zacznę nowy cykl tym szybciej będzie kolejny owulacyjny we wrześniu... :dry:
 
I ja się witam ze złą wiadomością.... u mnie też jedna kreska ale @ brak.... w poprzedniej ciąży testowałam tydzień po spóźniającej się @ i wyszła druga kreska bardzo blada, więc liczę na to, że i tym razem na razie jest za mało tego hcg i test pokazał jedną krechę :-D nie no.... pewnie niedługo @ zawita... albo prędzej moje cycki eksplodują :p do tego pobolewa mnie brzuchol, dokładniej to kuje prawy jajnik ;p
Co do cycków w czasie ciąży i po.... to mnie nie zmienił się rozmiar... mam takie jak przed ciążą

karolka kochana znalazłam!!! To jest post 19ania90, która testowała w terminie i test był negatywny, a ciąża jest :tak: więc póki @ nie ma jest nadzieja :tak: tempka nie spadła poniżej linii :tak: trzymam mocno kciuki żeby @-sko nie przyszło &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
ewka hehe, dzięki za fatygę by odnaleźć ten post i za pocieszenie!!!!

jakiś czas temu moja koleżanka ze studiów urodziła córkę i zagadałam do niej czy długo starali się o dziecko, okazało się, że musiała namawiać męża 4 lata bo on nie był gotowy na dziecko, jak juz go namówiła to nie udawało jej się zajść wiele miesięcy, biedna podłamała się, pojechali na Woodstock by się odstresować, przed wyjazdem zrobiła test owu i wyszły jej II grube krechy, na imprezie popili ostro i ten tego, potem robiła test w dniu @- negatyw, tydzień po terminie @- negatyw. Załamała się... nie testowała już więcej.
Po dłuższym czasie gdy @ nie przychodziła poszła zaniepokojona do Gina a tam fasolka!!!! :szok:

fajna historia ale na 99% wiem, że u mnie się to nie sprawdzi aczkolwiek ten 1% nadziei sobie zostawiłam :-D
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!!!
Własnie wróciłam po urlopie. Wypoczęłam i zaczynam nowe starania. Niestety na wakacjach przyszła do mnie @ i czar prysnął, chociaż jakoś czułam ,że w tym miesiącu znowu się nie uda....okres dostałam 7.07. wpiszcie mnie na 5.08:-) Czyli staramy się dalej.
To będzie mój trzeci miesiąc, jeszcze staram się nie panikować, co ma być to będzie......
buziki i trzymam kciuki:-)
 
Do góry