reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipiec 2013!!!

reklama
I mi niestety w tym cyklu sie nie udało. @ przyszła juz w piątek:no: kolejny cykl i nic.....zaczynam tracić wiarę, że się uda......
ps. później was nadrobię bo byłam na wyjeździe a teraz fuul roboty w pracy.
Trzymam kciuki za fasolki:-)
 
jejku co dzisiaj takie zle informacje?

Jak mi przykro, Olapalo- jedz szybko, mam nadzieje, ze to nic powaznego, ale trzeba dmuchac na zimne!
Lamorela- jejku, a tak sie z Toba cieszylam! bardzo mi przykro, naprawde Kochana, przesyłam buziaki gorące!

Smutno mi sie zrobilo jakos, ehh...

Dziewczyny kontynujemy tutaj, czy przechodzimy na sierpniowki? ja tam juz sie troche udzielam, ale jestem najbardziej tu na forum
 
aniolek lamorela napisala ze wczoraj krwawila a w szpitalu nic nie chcieli zrobic bo za wczesnie :/

lamorela strasznie mi przykro :(

olapalo czekamy na wiesci!

rybka przykro ze @ przyszla. jakis nieszczesliwy czas dla lipcowek teraz :/ a ktory to wasz cykl staran?
 
O matulo.... Bardzo mi przykro, kurcze co to się dzieje, że coraz więcej kobiet na początku ciąży krwawi lub plami???
Lamorela trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze, Olapalo za Ciebie również.
 
Witam w ten smutny poniedziałek. Weszłam poczytać co u Was słuchać a tu takie wieści.

Olapalo - trzymam kcuki aby wszystko było ok &&&&&&&&&&&&& Kochana, zmartwiłam się bardzo :-( Koniecznie daj znać co u Was....

lamorela - bardzo mi przykro. Nie wiem co napisać, chcę tylko abyś wiedziała, że myślę o Tobie.


Aż nie wiadomo co napisać...

Mnie od 4 dni wciąż pobolewa brzuch. W zasadzie w różnych miejscach. Czuję ucisk, wzdęcia i w ogóle. Sama nie wiem dlaczego...ale nie chcę się nakręcać. Wczoraj zaczęły pobolewać i nabrzemiewać piersi, ale równie dobrze może to być po treningu biegowym i jeździe rowerem. Śluzu jakby dużo (w porównaniu do ubiegłego miesiąca) i pochwa jest na tylnej ścianie jakby wypukła :confused:, nie wiem, czy kiedykolwiek tak miałam wcześniej, bo nie sprawdzałam.
Z niecierpliwością czekam do końca tygodnia, bo termin sierpniowej @ wypada na 12.08. Mam zamiar do tego dnia powstrzymać się z testowaniem, ale od myślenia człowiek nie ucieknie.

Dziewczyny, wszystkie - zafasolkowane, oczekujące na potwierdzenie zafasolkowania /lub nie/ i starające się - życzę zdrówka.

Co z tymi przenosinami na sierpiówki?? Ja dopiero od miesiąca jestem na forum i nie mam pojęcia jak się to praktykuje?
 
Dziewczyny, ja również trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że już wkrótce będziemy wszystkie sobie pisać w wątku ciążowym, a nie starankowym :*

Leemonca z tym śluzem... Jakiej jest konsystencji? Nie chcę Cię nakręcać, może to za wcześnie na określenie śluzu. Moją metodą anty był śluz+szyjka i kalendarzyk i widzę różnicę w śluzie. Od około trzech dni jest go sporo, ale niemal sama woda. Dzisiaj kiedy się obudziłam to byłam wystraszona, bo miałam bardzo mokro między nogami i myślałam, że to krew (termin @ wypada jutro), a to tylko wodnisty śluz i to w dużej ilości. Podobno w ciąży to normalne... Ja robię kolejny test jutro rano, żeby się upewnić. Od wczoraj biorę mocniejszy kwas foliowy i luteinę dopochwowo, lekarz mi dał receptę do wykupienia jak tylko pojawi się test z II. Wydaje mi się swoją drogą Dziewczyny, że dobrze od lekarza taką receptę pobrać, jeśli wie, że się staracie, bo jak widzę te terminy u niektórych na wizyty u gina.. :baffled: są lekarze i "lekarze" jednak.
 
reklama
wiatr&woda mi została luteina po poprzedniej ciąży i lekarka też mi mów3iła., że jak tylko zobaczę dwie krechy mam brać dwa razy dziennie (ja akurat mam tą dopochwową).....Więc tak też zamierzam zrobić....Jak oczywiście zafasolkuję :)
 
Do góry