reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Miciurka, już po 3 miesiącach dostałaś @??? o ja... strasznie szybko, a karmiłaś piersią czy mm?

u mnie w sumie nie całe 2 lata, bo równo 22 miesiące, 9 mcy ciąży i 13 mcy karmienia Kalinki :tak:

szczerze mówiąc to myślałam, że jeszcze nie dostanę no ale widać już za mało hormonów blokujących płodność się wydziela no i taaa dam... małpa nadeszła.

ciekawa jestem jakie teraz będę miała cykle czy z owulacją czy znów bezowulacyjne. :eek:
 
reklama
Karola miciurka. Mala sie uparla i siedzi w brzuchu ! Probuje ja przekupic nowymi butami..kolczykami w uszach! Ale nic nie dziala ! Baba uparta jak nic !

Chyba emis ma ospe (jutro sie okaze) dzis 3 krostki sie zapelnily plynem.. takze hmm nie wiem czy nie lepiej zeby mala posiedziala jescze dwa tygodnie eh. Choc ja juz zdycham. Nie mam na nic sil.
Ale wypicowalam lazienke (pierwszy raz chyba tak dokladnie) i moze uda sie cala chate wypucowac przed przyjsciem malej. Zobaczymy.

Skurcze mam..ale ja codziennie mam skurcze wiec juz nie zwracam na nie uwagi nawet. . Do szpitala pojade jak wody odejda lub jak nie bede mogla wytrzymac z bolu.

Karola zazdroszcze ze tak pozno @ dostalas. Ja to 4 tyg po pologu i regularne miesiaczki..no ale dzieki temu jest Ala :)
Ja po kazdym porodzie szybko @ dostawalam mimo karmienia piersia.
 
Akuku - kurde niech mała siedzi w takim układzie ale jak coś to powiedz w szpitalu ze może chicken pox ma mały, kurde mam nadzieje ze nie! A do lekarza z nim idziecie ? Jaja ze tak wyszło
 
Miciurka no jutro rano sie umowie do gp :) a w szpitalu mam jutro wizyte i tez powiem ze chyba ma..zobacze jak rano bedzie wygladal. On niedawno rozyczke przechodzil tzn koniec maja jakos. Teraz ospa to by bylo. No a Ala jak ma wyjsc to wyjdzie. Mam nadzieje ze przeciwciala z brzucha plus kp wystarczy.
Ja juz mam szczerze dosc ciazy.. ciagle skurcze. Jestem wykonczona.
 
Akuku to niech Ala jeszcze u mamy posiedzi!
Miciurka mały przecudny
Karola ja właśnie jestem po pierwszym okresie. Powiem szczerze, że myślałam że w ciąży jestem bo piersi bolały. Tak sobie ta przypadłość z głowy wybilam! A jakie było moje zdziwienie?! No ale co trza i z tym sobie radzić he he.
 
Witajcie

Akuku nje doczekasz sie mowie ci.. moja na poczatku straszyla a potem musieli ja po terminie wyciągać! ! a teraz zadymiara ze szok !

Miciurka ale super synus juz :*

Karola rany 13 mc bez @@ szok!! tez chce ... ale teraz to predzej macice usune niz naturze na rodzenstwo pozwole :/
Hanka daje tak w kosc i po palić ze nie ma mowy!!
 

Załączniki

  • 1438975684932.jpg
    1438975684932.jpg
    38 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Karola - tak karmiłam 4 miesiące a po od porodu miałam już okres i to taki ze prawie mdlałam słaniałam się na nogach od ściany do ściany - wow

Akuku- uff dobrze ze to nie ospa! Ale podejrzewam ze księżniczka da na siebie poczekać mimo twoich szczerych chęci haha ;)

Kamilka- super dzieciaki - a Hania taka niepozorna a tak broi :)

Zupełnie jak mój hahhaha ;) :D

Ja właśnie myślę jakie ciacho robić i od samego oglądania jestem normalnie głodna hahahha , Jeny takie cuda tworzą szok - będę robić imprezkę w sobotę 22 i się powoli szykuje , 2 latka będą no szok i niedowierzanie ze to juz ;)
 
Do góry