reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Maran kochana serdeczne gratki, Millie myszko rośnij zdrowo i radośnie!!!

ja po kontroli w poznaniu, przełom 36/37 t.c. (próbowałam ustawić suwaczki ale coś się nie chcą wgrać i dooopa), cukry oki, czekać powoli na małego,

Pysia witaj, ja pamiętam;))

buziaki dla reszty, lecę spać bo coś ostatnio nocki mam kiepskie
 
reklama
LILITH - to rusz tyłeczek do mnie, albo dawaj adres to ja ruszę tyłek do Ciebie :p Swoją drogą - na PW ci wyślę moje namiary, jak się zdecydujesz to może wreszcie się po latach spotkamy w realu :) Wisienka mnie już gościła - może Ci powiedzieć że taka straszna nie jestem :p Nawet mam fotki z tego spotkania :)

paulina - o matko - już? Kiedy to zleciało...


Imprezka była taka, że Emi ma koleżankę w klasie - Julcię - a ona ma młodszą siostrę - to już daje 4 dzieci. Trzecia mama się podłączyła bo jej córa jest w 2 klasie a ja jej za tłumacza robię - a druga córa młodsza. I jakoś tak wyszło że po szkole na placu się dzieci zaczęły bawić najpierw we czwórkę a potem w szóstkę. Ale już za zimno na plac więc umówiłyśmy się u mnie. Chłop uciekł do pracy a u nas impra. Przyznaję, niby fizycznie nie ucierpiałam ani od sprzątania ani od imprezki czy sprzątania po niej, ale psychicznie... nie chcę mieć 6 dzieci - nie NIE! Ja bym w 24h osiwiała.
Czuję się staro :( Za 4 miesiące i 12 dni będę miała 30-stkę na karku... A o dowód nadal pytają - toż to parodia... :(
 
dobry...

Pysia a tak, trzecia ciąża, drugi synuś

żeby nie było że ściemniam;)) 9 mies. ciąży, +8kg na liczniku
SAM_0894.jpg


o kurka, bokiem się wgrało, nie chce mi się poprawiać;))


Sol w sobotę byliśmy u szwagierki, 5 dzieci biegała, tez nie dla mnie;)) a o dowód wciąż Cię pytają??;)) siet, no to ciekawie;))
 

Załączniki

  • SAM_0894.jpg
    SAM_0894.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 71
Paula - ładny i zgrabny brzusio - ja z Emi wyglądałam jakbym co najmniej bliźniaki miała XD A no jakoś tak wyszło że pytają :) Tu są te przepisy że do lat 21 nie sprzedają a do 24 kontrolują... a że ja podobno nadaj jak szczyl wyglądam (opinia szwagierki i kilku koleżanek) to pytają a potem fajne miny mają jak widzą że już prawie 30 XD Ja sama mam problem z określeniem swojego wieku w lustrze - czasami widzę 50-latkę a czasami rzeczywiście szczyla widzę (ale to tylko jak jestem wyspana, wypoczęta, zrelaksowana i w zajefajnym humorze) ;)


Jutro wywiadówka... robię za tłumacza dla dwóch mam i ich dzieci + moja dwójka. Pas będzie w użyciu? :) Jeszcze miałam dzisiaj nerwicę bo nam się zamek w drzwiach popsuł i choć dało się zamknąć drzwi to musiał być ktoś w domu bo po przekręceniu/zamknięciu - nie dało się wyjąć klucza z drzwi. Do 16 nie dało się dodzwonić do naszego landlorda i dopiero ok 17 przyjechał facet i wymienił, ale kupił za krótki wkład i jutro to poprawi, ale przynajmniej będę mogła iść dzieci do szkoły zaprowadzić bez zostawiania drzwi otwartych. Miałam iść jutro do lekarza ale kij - klucze ważniejsze!
 
Wróciłam z piekła. 3 nauczycieli, 4 dzieci, 3 matki, 40 min gadania z nauczycielami o dzieciach - dzisiaj był dzień spotkań/wywiadówek - tyle że 1 na 1 :) moja dwójka plus dwóm mamom tłumaczyłam. Nie mam nic przeciwko tłumaczeniom, czy gadaniu z nauczycielami, ale dzieci... dzieci miałam ochotę udusić!! Następne w lutym/marcu spotkanie. Tymczasem muszę się wyleczyć psychicznie po dzisiejszym.
Odechciało mi się mieć więcej dzieci :/
 
U nas dzis wywiadowka była :-) a tak poza tym to tak dużo się teraz dzieje.. Juz powoli nie ogarniam..
Piękny brzuszek a Ty jaka laska :-) oj pozazdroscic..szczególnie, że @ wczoraj przylazla..
 
witajcie dziewczyny kiedyś się udzialałam na tym wątku zresztą na jego początkach nie wiem czy mnie pamiętacie ale
ja pamiętam małąpralinkę, Lilith, sol .
serdecznie gratuluje zaciążonym mamusiom
weszłam bo jakoś ostatnie dni napawają mnie sentymentem i postanowiłam poszukać co u dawnych koleżanek
a mama05 zagląda tutaj czasem?
 
reklama
LILITH - tulam :( I czymam kciuki za następny miesiąc - ma być zimno więc łóżeczko będzie kuszącą opcją :)

lopop - wybacz skarbie - ja mam pamięć dobrą, ale czasami dziurawą :sorry:

mama05 - naprawiłaś już babo kompa? pisałam ci na FB jak zainstalować tą apkę na tel z BB.


A mnie @ od 10 dniu molestuje, mam jej dosyć, zbieram się do lekarza, ale prędzej chyba na jakąś imprezkę ucieknę małżowi niż się do lekarza wybiorę :p Chce mi się tańczyć strasznie :p
Niech ten tydzień już się skończy... moje dwie pieronice chcą się pozabijać - z nudów... byle do następnego wtorku - wrócą do szkoły i po sprawie! :)
 
Do góry