reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

joasia piękna kolekcja :-) ja też tak miałam zawsze wchodziłam do tych sklepów :-) tu w polsce brakuje mi zakupów za grosze dla małego... do jesieni mam ubranka zgromadzone z uk ale ja nie wiem jak się przyzwyczaję do kupowania w polsce... zwłaszcza ceny mnie przerażają...

kari no cóż tak jest że musicie sobie pomagać... to już końcówka więc będziesz taka zmęczona no ale jeszcze trochę ponad miesiąc i będzie po wszystkim :-)

Verita widzę że to starania o kolejną dzidzię :-) &&&&&&&&&&&
 
reklama
Verita witaj na naszym wąteczku:-) widze ze ma juz dwójeczkę dzieciaczków, starasz się o kolejne?? jesli tak to trzymam kciuki, może napisz coś więcej o sobie...
Kari a no widzisz, nieraz ludzie jacyś tacy nieuczciwy się trafiają, przykro mi że tak wyszło:sorry: ale nie ma sie co łamać, to tylko rzecz, szkoda nerwów i zdrowia:tak:
 
Kari zaloz sprawe babie na ebayu,sciemnia poprostu i niedlugo bedzie go chciala pewnie znowu wystawic.Jezeli masz wszystkie maile co z nia pisalas to otworz "case" na ebayu ta pania w roli glownej:-) juz ebay sie nia zajmie
 
Ciesze sie, ze i wam podobaja sie moje szmatkowe zdobycze, mala rzecz a tyle radosci:tak:
Verita
witaj, powodzenia w szybkim zafasolkowaniu! Mam nadzieje, ze wiele z tych testow owulkowych nie zuzyjesz :tak:

Kari, ale ci sie babsko trafilo z aukcji, dobrze ze to tylko 1f a nie wiecej. Roxii ma racje nie ma co sobie psuc nerwow. Ja tez poluje na fajny kosz, niestety nic w moim regionie w ogloszeniach nie znalazlam wiec chyba pozostanie argos albo ebay. Dobrze jest miec takie ustrojstwo w pierwszych tygodniach, mozna to wszedzie postawic i miec oko na kruszynke.

Abed ja kocham charity shopy, przed ciaza znajdowalam tam wiele rzeczy do domu, meble itp. za grosiki, i teraz tez nie zamierzam przeplacac za ciuszki dla takiego malenstwa tymbardziej, ze dzieciaczki tak szybko rosna. Zawsze wybieram takie co nie maja sladu noszenia, jakby tak podsumowac ile za takie nowki bym wydala to idzie sie za glowe zlapac. Moje miasteczko jakies takie bardziej poshowe to i ubranka dobrych marek trafiam, ale juz np. moja kumela z Essex narzeka, ze nic fajnego trafic nie moze. Takze tak jak piszesz korzystam poki moge, bo faktycznie na wiekszego szkraba powyzej roczku ciezko jest cos trafic. A w Polsce masz racje ceny nowych ciuszkow w porownaniu z zarobkami nie sa niskie.
 
O tak mam już parke tylko dużą różnica wieku ( problemy z zajsciem w ciążę) i że nie chce kolejnej jakby jedynaczki to bardzo chciałabym jeszcze jedno dzieciątko. Mam nadzieję uda się póki karnie piersią bo.ponoć wtedy łatwiej się zachodzi a jak nie to znów tabletki itd. Leczylam się tutaj w Uk ale dzięki lekarzowi w pl udało się wreszcie :-)
 
hej dziewczyny strasznie was zaniedbuje bardzo przepraszam za to. caly czas wam mocno kibicuje.
Oliver ladnie spi w nocy budzi sie tylko na jedzenie, ale w dzien potrzebuje wiecej uwagi. Od kilku dni boli go brzuszek. Na poczatku nie wiedzialam o co chodzi, panikowalam i ryczalam razem z nim. Pomalu juz go wyczajam czemu placze. Maz wrocil do pracy pierwszy dzien byl straszny wciaz panikowalam ze cos zle robie, stresowalm sie, teraz robie sie coraz bardziej spokojna bo wiem, ze on wtedy tez sie stresuje.
Obiecuje zagladac w kazdej wolnej chwili.
 
czesc kobietki :-D
chcialam sie pozegnac, bo juz jutro wyjezdzam i nie bedzie mnie dwa tygodnie :-D postaram sie zagladac i zobaczyc jak tam nasze wizytujace, aniolkowa i basik, no i jak wyniki tygryseczka :-)bede trzymac kciuki, trzymajcie sie, buziaki :-)
 
Noelka wiemy że jesteś zapracowana :-) nie panikuj jesteś jego mamą i robisz wszystko najlepiej no i kochana musisz zmienić suwaczek żeby widzieć jak szybko mały rośnie :-)

loczkis powodzenia w sobotę za tydzień :-) niech to będzie piękny dzień :-) i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :-)
 
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia i otuchy, w tych ciężkich dla mnie chwilach :***
loczkis
spokojnej podróży i na zapas wszystkiego najlepszego w tą następną sobotę :tak:

Roxii kochana jak się czujesz??

joasia no piękna zdobycz, będziesz miała w co stroić swoją księżniczkę :happy:

kari złóż skargę na to babsko, bo tak nie może być, z tego co się orientuje nie masz jednego dnia na odbiór produktu, który wygrałaś na aukcji, tylko kilka. I przestań latać ze szmatą, nie zarośniesz brudem, a nawet jak będzie większy bałagan niż zwykle, to on jest twój i niczyja to sprawa, pamiętaj, że teraz wszystko ci wolno

Verita witaj, gratuluję dwójeczki dzieciaczków, widzę, że z Leicester jesteś. Ja w sumie mieszkam niedaleko. Ostatnio miałam okazję nocować w szpitalu na izbie w royalu :no: Powodzenia w starankach

abed jak twoje dolegliwości minęły??
basik witaj po tak długiej nieobecności, zaglądaj do nas częściej ;-)
aniolkowaa ty kiedy masz do tej kliniki, bo ja już straciłam rachubę czasu
noelka rozumiemy cię, że nie masz teraz czasu na bb i wszystko ci wybaczamy, najważniejsze, że zaczynacie się docierać z synkiem. Jeszcze trochę i będziesz odgadywała każdy rodzaj płaczu :tak:

Nie chce zapeszać, ale jakby plamienie ustało. Ale za to mój Filip mnie martwi, codziennie ma rozwolnienie, jak woda, jedyny plus, że jest to tylko maksymalnie do 3 razy na dobę, ale nic go nie boli, ani nie ma żadnych innych objawów. Ale od czego to wszystko, i na dodatek żadne leki mu nie pomagają, ani domowe sposoby :wściekła/y: ale zawsze coś, już mam tego serdecznie dość :-:)-( załamka i tyle...
 
reklama
Agitatka wspolczuje najgorszego szpitala w Leicester, tez nie mialas gdzie trafic :no:.Skad jestes?
Ja mam do Royala 10 minut a wybralam General na porod na drugim koncu prawie zeby rodzic bo slyszalam co sie dzieje w Royalu to szok :szok:.
Tak ja juz parke mam zaliczona , ale kusi, kusi zwlaszcza ze tu warunki sa do 3 dzieci (syn za 3 lata na studia wybywa wiec to jakby jedno mniej w domu).
 
Do góry