reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
Jestem w 21 dc. Luska a co byś jeszcze chciała wiedzieć ? [emoji4] cykle miałam 30 dniowe a od 2 miesięcy pije herbatki baby&mama med i w ostatnim cyklu @ przyszła w 29 dc.. Tak myśle, ze moze to od nich w tym cyklu nie bolą mnie tez piersi choć sa juz troszkę nabrzmiałe. Zaczęłam tez badać temperaturę i od wzrostu po owulacji utrzymywała mi sie na poziomie 36,8 przez 4 dni a 2 dni temu miał miejsce drugi skok temperatury i utrzymuje sie na poziomie 37,05.
 
Jestem w 21 dc. Luska a co byś jeszcze chciała wiedzieć ? [emoji4] cykle miałam 30 dniowe a od 2 miesięcy pije herbatki baby&mama med i w ostatnim cyklu @ przyszła w 29 dc.. Tak myśle, ze moze to od nich w tym cyklu nie bolą mnie tez piersi choć sa juz troszkę nabrzmiałe. Zaczęłam tez badać temperaturę i od wzrostu po owulacji utrzymywała mi sie na poziomie 36,8 przez 4 dni a 2 dni temu miał miejsce drugi skok temperatury i utrzymuje sie na poziomie 37,05.
Odpowiedzialas juz mi na pytanie. Pytam bo sama wiele przeszlam po ostatnim okresie wpadlam w taka rozpacz ze dopiero teraz sie pozbieralam na dodatek rozlozylam sie i iui staje pod znakiem zapytania. Sama wiem ze tempka podnosi sie przed okresem nie trac nadzieji oby to byla opcja ze jestes w ciazy ale znam zycie i wiem ze nie ma tak latwo 5 miesiecy to krotki okres czasu ja staram sie ponad 1.5 roku. Robiliscie badania ty i partner?
 
Nawet sie nie nastawiam na ten cykl bo po ostatnim była tragedia ... Dodatkowo wszyscy mnie nakręcali, ze te objawy na pewno zwiastują ciąże nawet w szpitalu dali mi nadzieje a tu takie rozczarowanie.. Przez kilka dni nie mogłam dojść do siebie. Myśle, ze moze faktycznie cos miało miejsce ale po prostu sie nie udało. Niee na żadnych badaniach nie byliśmy razem stwierdziliśmy, ze bedziemy sie starać do roku i jak wtedy nic z tego nie wyjdzie to udany sie do lekarza [emoji6] nad temp i bólem piersi sie nie zastanawiam bo to w każdym miesiącu co innego jedno. Co mnie zaskoczyło jedynie to w 17 i 19 dc miałam bardzo duuzo mlecznego śluzu czasem mi sie zdarzał przed okresem ale stanowczo w mniejszych ilościach. Ale tym tez sie nie chce nakręcać pewnie to objaw regulowania przez herbatki, tak myśle.
 
Witaj aurora!! :) powodzenia, trzymam kciuki!!
A staracie sie teraz o pierwsze? Ile masz lat?

Ja staram sie o pierwsze, mam 34 lata, w sierpniu zeszłego roku straciłam pierwsza ciąże w 7tyg. Teraz minął 2 cykl starań po tamtej ciąży. Wczesniej sie nie staraliśmy tylko nie zabezpieczaliśmy sie juz przez rok, ale bez trafiania, liczenia i żyjąc stroche na odległość.
Teraz musze przerwać starania na jakieś 2 cykle bo musze zmienić prace.
A wlasnie dzisiaj leci mi 2 dc, wczoraj zawitała niemiła @. :)
 
reklama
Bertha ty sobie badania przez neta sprawdzaj, bo w duagnostyce to tam czasami szybciej sa niz mowia;)
No wlasnie mi wczoraj pojawiły sie nowe wyniki! :)
I białko c i białko s w normie :)
I przeciwciała antykardiolipinowe tez w normie!! :)
Mam tylko poniżej normy jeden wynik antykoagulanta tocznia.
Teraz jeszcze czekam na wyniki Ana i genetyki.

Ale ciagle sie zastanawiam czy to nie zle ze robiłam badania biorąc folik, acard, wit D i witaminy pregna plus.. Moze to ze to brałam zamazuje wyniki?.. Nie zapytałam lekarza o to wczesniej.
Genetykę to nie ale te rzeczy które juz wymieniłam?...
No nic, lekarza zapytam.. Najgorzej jak bede musiała powtarzać wszystko bo to tyle kasy..
 
Do góry