reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Bertha ja myśle że te witaminy nie przeszkodziły w badaniach , bo nie badali ci tych witamin tylko zupełnie inne sprawy . Także mi się wydaje że nie powinnaś się martwić tym .

Nie wiem jak acard , ale to chyba jest aspiryna ? Która działa na rozrzedzenie krwi .
 
reklama
Witaj aurora!! :) powodzenia, trzymam kciuki!!
A staracie sie teraz o pierwsze? Ile masz lat?

Ja staram sie o pierwsze, mam 34 lata, w sierpniu zeszłego roku straciłam pierwsza ciąże w 7tyg. Teraz minął 2 cykl starań po tamtej ciąży. Wczesniej sie nie staraliśmy tylko nie zabezpieczaliśmy sie juz przez rok, ale bez trafiania, liczenia i żyjąc stroche na odległość.
Teraz musze przerwać starania na jakieś 2 cykle bo musze zmienić prace.
A wlasnie dzisiaj leci mi 2 dc, wczoraj zawitała niemiła @. :)

Witaj bertha [emoji4] tak staramy sie o pierwsze dzieciątko. Mam 25 lat. Bardzo mi przykro z powodu straty ale zobaczysz na pewno sie uda! My wcześniej tez sie nie zabezpieczaliśmy ale starannie na tyle ile sie dało omijalismy dni płodne [emoji14]
 
Bertha ja myśle że te witaminy nie przeszkodziły w badaniach , bo nie badali ci tych witamin tylko zupełnie inne sprawy . Także mi się wydaje że nie powinnaś się martwić tym .

Nie wiem jak acard , ale to chyba jest aspiryna ? Która działa na rozrzedzenie krwi .
Tak, acard na rozrzedzenie działa. Ale te kardiolipinowe i toczeń nie wiem czy jakoś nie zachowują sie inaczej jak sie bierze wlasnie taki acard.. No nic, lekarz niech sie wypowie.
 
hej mam wyniki, sa o dziwo w normie, ale tsh mi wzroslo, mialam 1,76, mam 3,07, jednak nadal w normie, nigdy nie chorowalam na tarczyce i mam sie martwic, ze sie podnioslo? norma wedlug lab to 4,2
 
hej mam wyniki, sa o dziwo w normie, ale tsh mi wzroslo, mialam 1,76, mam 3,07, jednak nadal w normie, nigdy nie chorowalam na tarczyce i mam sie martwic, ze sie podnioslo? norma wedlug lab to 4,2
Ja nie do końca sie znam ale dziewczyny mówiły ze przy staraniach powinno byc <2.. Także moze to warto skonsultować z lekarzem..
 
reklama
Lux to wyobraź sobie , że ja ostatnio dowiedziałam się , że mam tsh 12 a wlasnie zaczynałam się starać i musiałam przrstań i czekać 2 miesiące i następne badania i wtedy się okaże czy mogę się starać , szlak mnie trafia . A dla ciebie najlepiej by było jakbyś troszke z wyniku zeszla na 1,5 najlepiej , potrzebujesz większej dawki leku , lekarz powinien ci poradzić coś . Zapisz się do jakiegoś endokrynologa nawet jak nie na NFZ idz prywatnie czym szybciej tym lepiej , bo tsh bardzo szynko rośnie . Jak urosło ci to znaczy że potrzebujesz wiecej leków
 
Do góry