reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

Waiting,bardzo mi przykro,ale to przeciez nie koniec...zaczynasz kolejny cykl..wiec kolejne starania...przy inseminacji podaje sie jej skutecznosc przy 6miesiaccach..wiec 6 cykli...nie poddawaj sie... Ja ryczalam jak pierwszy cykl dostalam duphaston,bo wierzylam ze to cos pomoze..Pozniej byla stymulacja, pozniej stymulacja z zastrzykiem na pekniecie... To zawsze boli ale nie mozna sie poddawac...Dla mnie najwazniejsze bylo, ze cos robilam i nie czekalam z zalozonymi rekami...Kazdy cykl i kazda proba przybliza do celu..tylko nie mozna sie poddawac i trzeba robic kolejny krok!!!takze nie rob przerwy..dzialaj dalej! Ja w sumie przeszlam 4 stymulacje, jedna inseminacje...i nawet lekarz stwierdzil ze chyba czas na IVF...takze nie wazne co i jak..wazne zeby isc malymi krokami do przodu i nie czekac:)
Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!
A ja ...mdlosci nie mam,ale i sily brak..azawsze bylam aktywna i nie moglam usiedziec na miejscu a teraz przychodze z pracy i lezeeeee...do nocy...Apetytu brak,nic mi sie nie chce,na razie stracilam na wadze...Moze jeszcze chwila i sie to zmieni..oby...

Pozdrawiam baaaardzo serdecznie...
 
reklama
Hej:)i jak sie miewacie?co u was slychac???
U mnie ok,czuje sie dobrze,ostatnio Bąbel na usg mial juz 64mm:)i sie niezle wiercil:)widzialam malego czlowieczka,raczki i nozki...cudne uczucie...
Waiting bylas?insemka zaliczona?!trzymam kciuki tak mocno,ze nie macie pojecia!!!!:) :)

Usciskuje i przesylam pozytywne wibracje!
 
Waiting &&&&&&& za jutrzejsza inseminację :-) Fajnie, że działacie, pewnie niedługo będą tego rezultaty :tak:

Iwu to już drugi trymestr u Ciebie, fajnie :happy2:

Demsik widziałam, że lajkowałaś moje zdjęcie na fb, to z przeglądu artystycznego osób niepełnosprawnych, w Chmielniku występowaliśmy, na końcu kazali śpiewać opiekunom :szok::baffled::-D Ale było super :-)

Mitaka jak się czujesz mamusiu :confused::-)
 
Hey ja już po. Teraz sobie leże i odpoczywam. Chyba poszło nieźle bo był dwa dominujące pęcherzyki, no i nasienie lepsz eniż ostatnio bo ostatnio było 26ml plemników o ruchu a+b 26% a dziś dostałam 54ml plemników o ruchu a+b 34% :szok:
Teraz tylko czekać....

Neta przegląd w Chmielniku się udał?? Co śpiewałaś ? :-) a jak tam starania ??

Demsik, Mitaka co u Was ??
 
Waiting no powiem Ci, ze te parametry nasienia daja nadzieje :) moze w koncu sie uda :) co do wystepow to moi podopieczni spiewali " Czy ten pan i pani" i "Przezyj to sam" . Opiekunowie to juz na szczescie tak grupowo spiewali- "Pamietajcie o ogrodach".
 
stesknilam się za wami bardzo dziewczynki.miałam ciezkie chwile- kłócilam się z moim dodatkowo maly zapalenie ucha, potem owsiki i tak co dzien dezynfekuje cale mieszkanie piore posciele reczniki itd ale jeszcze pare dni i bedzie git.w pore wychwycilam wiec idzie ku dobremu.no i dzis wreszcie dostalam zdjecia slubne;)wieczorkiem ogladamy z eM te na plycie bo fotoksiazka rewelacja;))))))))))))))))))
mitaka- jak tam wasze zycie teraz?
iwu- 13 tydzien;)jest czego gratulować;)
netka- jakies trofea z przegladu?
waiting- juz bardziej trzymac kciukow nie mozna;)
strasznie sie ciesze ze tu jestescie, mimo ze czasami rzadko pisze ale wiem, ze na was zawsze mozna liczyć:zawstydzona/y:...dziekuje...
 
reklama
Demsik ja tez za Wami tesknie jak jest pare dni przerwy w pisaniu :) mysle co u kazdej sie dzieje itp. fajnie, ze jestescie :)
co do festiwalu w Chmielniku to jest to naprawde super zorganizowana impreza. nagrody byly fajne, dostalismy karimate, dwie rakietki do pingponga, dwie do badmintona,.obrazek, "zloty mikrofon" - taka statuetke, dyplom i kalendarz. lubie takie imprezy, mimo ze nasi uczestnicy to osoby ze znacznym stopniem niepelnosprawnosci i w mam talent to szans nie mamy:p ale wazne , ze sprawia im to radosc.
 
Do góry