reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Czarni

matka wariatka :D
Dołączył(a)
1 Luty 2012
Postów
2 745
Miasto
okolice Koszalina
Witam wszystkie dziewczyny przeglądałam fora ale chyba takiego tematu jeszcze nie ma :)
wiec zapraszam wszystkie przyszłe mamy styczniowe oraz inne szczęśliwe które urodzą 2013 roku
 
reklama
u mnie to ciekawe czy będzie koniec grudnia czy początek stycznia :-)

pozdrawiam Monia :-) sobie i wszystkim mamuśkom 2012 życzę spokojnych już teraz 8 miesięcy :-)
 
Gratulacje!!!! Az sie lza w oku kreci, tak szybko leci czas.Ja zaszlam w ciaze w maju 2011 a w styczniu tego roku urodzilam synusia. Zycze Wam spokojnych 9 miesiecy ;))
 
Witam Wszystkie Styczniówki 2013. Życzę bezproblemowej, zdrowej i spokojnej ciąży, pełnej głębokich przeżyć i uniesień. :)))
Mama Jasia ur. 04.01.2012 i Szymonka ur. 26.12.2008

Z inicjatywy styczniówek 2012 powstał nawet blog, na którym dzielimy się spostrzeżeniami - zapraszamy:
Matki wariatki
 
reklama
ja również witam i życzę zdrowej ciąży i szczęśliwego rozwiązania.
Mama Agatki 02.02.2012 (miało być w styczniu ale się nie posłuchała :))
 
Do góry