reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

WESOLYCH SWIAT KOCHANE
9k=


CO TAM U WAS???STESKNIŁAM SIĘ...JAKAŚ CISZA ZAPADŁA.PISZCIE PSZCIE BOM CIEKAWA JAK STARANKA;)
 
reklama
Demsik fajnie, że doszliście z mężem do porozumienia :tak:

U nas nic do przodu na razie w temacie, dużo seksu było ale owulacja chyba wczoraj / dzisiaj a seksik ostatnio w piątek chyba. Zatem również w tym cyklu nici. W dodatku Mateusz daje popalić, wczoraj pół dnia płakał, krzyczał, normalnie bez jakiegoś wyraźnego powodu histerii dostawał ech....kurczę, może to jakoś wcześniej dojrzewanie się zaczyna czy co???

Co tam u Was?
 
Hej Dziewczyny!co tam u Was?jakos zamilklyscie ostatnio...a ja nadal kibicuje i kciuki zaciskaam!

U mnie ok, siedze jak na bombie;)niby termin na 4tego maja, ale w sumie juz 39tydzien wiec jestem w tym tzw. "terminie" wiec wszystko może się zacząć w każdej chwili. Czuję się dobrze, ale jak tylko mnie podbrzusze pobolewa,to czekam co z tego wyniknie:)
Trzymajcie za mnie kciuki..aby szybko poszło:)

Dajcie znać, co u Was!
Pozdrowienia!
 
Iwu super, ze sie odezwalas :)) kurcze to juz zaraz TEN dzien. Ale zlecialo :O
&&&& za szybki i lekki porod.
Waiting na jakim etapie jestescie? napisz cos prosze, mysle o Tobie.
Demsik co slychac?
Mitaka co tam u Was?
ja mam wlasnie 3 dzien @, cierpie bardzo bo obfita cholera jest.
 
Wielkie dzieki Netka!
Ooo 3dzien,wycierpisz swoje i nowy cykl nowe starania!pogoda piekna to i chęci do wszystkiego więcej!

Ścsiakam i czekamy na wieści od pozostałych!
 
czytam i podczytuje was kochane moje, ale jakos sił mało na pisanie, po prostu...trzymam kciuki za szybki poród i za zafasolkowanie naszych oczekujących;)wielka buzia dla was;)
 
reklama
Demsik ale Ci dobrze, juz jutro bedziesz wiedziec na czym stoisz. zazdroszcze Ci. mam nadzieje, ze tez bede miala taki dzien bo moze bez sensu to cale przezywanie przed terminem @ jak np. nie ma szans na ciaze.
Waiting Ty pewnie juz po in vitro? napisz cos prosze, brakuje tu Ciebie.
 
Do góry