reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

Demsik i jak "rechotek" ?

My może pójdziemy na Minionki za tydzień do kin wchodzą.

Mitaka no wracaj do nas :tak:

Ja czekam na @ ponieważ starań nie było to przyjdzie na bank, piersi już bolą więc jutro - pojutrze powinna być.

Waiting dawno nie pisałaś.

Iwu hop hop odezwij się :-)
 
reklama
Hey ho. Nie pisała wiem ale wyc mi się chce. Dalej z kliniki nie dzwonili i szlak mnie trafia. Już brakuje mi sił i cierpliwości. Obiecali że najpóźniej w lipcu zadzwonia ale jeśli nie zadzwonia na początku lipca tozaczniemy dopiero w sierpniu bo cykl zaczyna mi się w pierwszym tygodniu lipca. Od sierpnia zaczynam nową pracę więc jak znam szczęście to zadzwoniła wtedy i co w pierwszym dniu pracy wezme wolny dzień? Wiadomo że klinika ważniejsza i co by się nie działo to wezme wolne ale wiecie jak to jest zrobić sobie kwaśna sytuację pierwszego dnia w nowej pracy. Fuck !!! Już nie mam siły.od kilku tygodni mam tel przy sobie i patrzę wyczekującą w wyświetlacz. Na dziecko trzeba czekać i na "zrobienie" dziecka też.no szlak mnie jasny trafi.
Iwu siedzi w pampersach to czasu nie ma na pisanie :-)
Ja też bym chętnie minionki zobaczyła !!!!
Mitaka jeszcze szybciej z drugim zaciazysz niż ja z pierwszym. Fajnie że myślicie o drugim.
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny!jestem jestem,czytam oczywiscie!tylko z czasem to tak troche ..nieurodzaj;)
U mnie ok,5 dni przed porodem poszlam na kontrolne ktg do szpitala i cos im sie nie spodobalo i zostawili mnie na oddziale. Takze strsu mialam duzo bo codziennie po kilka ktg i raz dobrze wychodzilo raz cos srednio i tak w kolko...:/koszmarne bylo to czekanie na. Godzine zero. Jedego dnia, dzien po termiinie,jeden lekarz sie zlitowal i powiedzial ze moze lepidej nie czekac na narturalny (bo rozwarcia ani widu i mogloby to jeszcze kilka dni ppotrwac) i zaproponowal cesarke. Po tel do meza (to byl juz wieczor) zdecydowalismy sie na te opcje i poznym wieczorem przyszlo na swiat nasze szczescie:)sszkoda ze przy cesarce maz nie moze byc,bo ja sie poryczalam z wruszenia konkretnie:)
No a pozniej to niezly maraton..chyba nie musze pisac..no wspomne tylko, ze karmienie to dla mnie niezla trauma byla..ból przeokropny,jakby ktos nożem w brodawkach dlubal.a jak juz sie do ssania pomalu przyzwyczajalam to zaczely mi sie robic stany zapalne i kolejny rodzaj bolu..koszmar. W sumie w 3,5 tyg zaliczylam 4 zapalenia,az zaryczana trafilam do lekarza i dostalam antybiotyk:/ na dodatek Mala zlapala po 2 tyg katar wiec bylo okropnie,stres nie z tej ziemi,bo to taka kruszynka, a tu nos zatyka sie a dzieci oddychaja tylko nosem:/no ale sie udalo i przetrwalismy..
Takze poczatki byly ciezkie..nie wspomne o ogolnym zmeczeniu i stresie przy obsludze Maluszka:)
Ale teraz juz jest zdecydowanie lepiej. Niunia rosnie, juz sie usmiecha,no i wczoraj wwrocilismy z pierwszych wakacji. Bylismy tydzien w beskidach. W sumie wiekszosc czasu to i tak siedzialam z nią na kwaterze i tylko jakis krotki spacer zaliczalysmy a tak to przewijanie i cyc,ale zawsze to pierwsze wyjazdowe koty za ploty:)
No i tyle u mnie..
Oczywiscie nieustannie Wam kibicuje,i juz nie wspomne jak zareagowalam na te PISiorowe zwyciestwo!!!!dramat!oby dlugo nic nie udalo im sie popsuc!
Dzialajcie Dziewczyny,Waiting..doczekasz sie telefonu..albo i Ty dzwon i sie przypominaj!a moze w innych klinikach mniejsze kolejki????:///
Sciskam Was goraco i czekam na te ssuuupper wiesci!
 
Rechotek średnio niestety - jak dla mnie w skali do 10 - maksymalnie 5.u mnie wiele zmian- z nauczyciela klasowego przechodze na etat terapeuty indywidualnego- tyflo i inne obowiazki pedagogiczne.troszke stresu ale wierzę, że wszystko się dobrze poukłada w nowym roku szkolnym;)
iwu- wdrożysz sę w bycie mama, choć początki trudne, nie powiem...
waiting masakra z tym czekaniem jakas wiadomosc, moze dzwon do nich i pytaj
netka ja tez juz po okresie, niedlugo ide na wizyte bo w lipcu hsg mam miec robione, wiec zobaczymy...
mitaka-bierz się bierz, bo u nas dwie kreski to jak trafić szóstkę w totolotka niestety...
 
Hop hop !!!

Co tam dziewuszki, jak żyjecie w upały?

Byłam ostatnio na szkoleniu i oczywiście kto siedział na przeciwko mnie? Kobieta w zaawansowanej ciąży... nie miała gdzie usiąść normalnie, ciężko mi było na nią patrzeć.

Już myślę o wczasach, 23 lipca wyjeżdżamy. Macie jakieś plany?
 
ja wlasnie wrocilam z turnusu z dziecmi niepełnosprawnymi, a dzis byłam u lekarza i zaczynam działać. dostałam skierowanie do szpitala na hsg więc 20 lipca na 7.30 mam sie wstawić.netka gdzie jedziecie?my w tym roku Bułgaria- mąż zaplanował sam, sam zarezzerwował i sam uzbierał:-):-D:-)
 
reklama
Do góry