reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

Waiting mysle ze do 17 @ przylezie :). dzis dla pewnosci zatestowalam, jedna krecha standardowo a poniewaz do zaplodnienia nie moglo dojsc pozniej niz 4 stycznia to sprawa wyjasniona. od kilku dni biore duphaston to w koncu mi ta malpe wywola. Od wieelu lat nie mialam tak powalonego cyklu. Demsik zatestuj jutro :) moze cos bedzie :)
 
reklama
powiadamiam, że z dniem 16 stycznia jak w zegarku przylazła wredota...do dupy wszystko, a ponad to mój mały ma ospę i wysypuje go mocno, oj mocno.super zaczęły mi się ferie zimowe, a co najlepsze - miałam iść w przyszłym tygodniu na drożność, ale nie zostawię synka z ospą, więc drożność pewne w przyszlym miesiącu...eh...powoli mnie optymizm opuszcza...
 
Demisk chyba znowu zgramy sie cyklami ;)
Informuje, ze moj mega dlugi beznadziejny cykl chyba w koncu dobiega konca. dzis wreszcie mam plamienie, zatem jutro sie rozkreci- Waiting mialas nosa z tym 17 stycznia :)

u nas ferie na koncu- druga polowa lutego.
 
Cześć dziewczynki, dołączam do was z @ przylazła pipa bo już nie karmie i leje się ze mnie jak z wieprza. Poco ona komu potrzebna natura powinna to jakoś inaczej wymyśleć :p

Ciesze się, że działacie. Wielkie kciuki Waiting! Demsik drożności albo niedrożności, nie wiem, i niech Cie przepchają i żeby to to było. Netka Ty też coś planujesz?
 
Hej babolki.
Mitaka wez nie strasz, ja nadal karmie Mieszka i nie mam @ jeszcze, za mc bedzie 2lata, bosko!!!! Ja za @podziekuje, nie chce.
Jak mala pocieszka?

Waiting, Netka, Demsik mega kciukasy i pozdrawiam serdecznie:*
 
reklama
  • Neta - termin @ 17.02.2015
  • Demsik- termin @ 15.02.2015
  • Waiting4beans 03.2015 stymulacja do in vitro


Demsik Tobie też zmieniłam datę na luty, może być 15?

Waiting mogłybyśmy wszystkie trzy zaciążyć w marcu :-D

Szyszunia fajnie Cię widzieć :tak:

Mitaka ja już będę musiała dopilnować, żeby mąż badania zrobił bo bez tego jak widać się nie obejdzie. Zobaczymy czy będzie szansa na inseminację.

Iwo co u Ciebie?
 
Do góry