reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

No tak 4 klasa to nie przelewki. Teraz się zacznie! Nowe przedmioty, więcej nauki.....
Samopoczucie ok. Na szczęście doskwiera mi póki co tylko zgaga i senność. Spalabym non stop gdybym mogła. Dziś mam więcej energii i jakimś cudem jeszcze nie spię. Czasem jak się przemęcze to lekko boli mnie podbrzusze ale jak odpoczne chwilę to przechodzi .zawsze mam nospe w pogotowiu. Wiec jak wracam z pracy to leze do wieczora a Mąż mnie we wszystkim wyrecza. :-) nie mogę się doczekać wizyty u gin. Chciałabym już wiedzieć czy wszystko jest w porządku.
 
reklama
super czytac o objawach ciazy waiting ;)))juz tak dawno zadna z nas nie zafasolkowala az wkoncu cos rusylo.daj znac jak juz bedziesz po lekarzu i odpoczywaj duzo a niech maz lata;)))
u mnie jakos srednio seksowo- poczatek roku to szal w zawodzie a poza tym od wrzesnia zostalam pedagogiem wiec i wiecej obowiazkow.milej soboty kochane;)
 
Byłam wczoraj na rodzinnej imprezie i oczywiście kolejna wspaniała wiadomość ciążowa musiała być... brat cioteczny i jego żona ogłosili...

Demsik może właśnie to zaganianie w pracy i przestawienie myśli na coś innego da rezultat.

Myślę, że wczoraj miałam owulację bo charakterystyczny ból miałam i inne objawy też pasują no ale oczywiście seksu nie było, wróciliśmy dość późno, Mati kaszle więc pewnie chory będzie i już wieczorem musiałam Go obserwować czy nie ma duszności i pewnie kolejny cykl na straty.
 
och netka to zaganianie rzeczywiscie odgania mnie od mysli o dziecku ale na chwile, a gdy zbliza sie kres to pojawiaja sie te same nadzieje...i klops...wczoraj wieczorem dostałam miesiączkę...wiec za pare dni do szpitala na hsg - moze tym razem sie uda...a potem do dziela;)
 
Demsik mnie kazali w konkretnym dniu cyklu. Nie pamiętam kiedy dokładnie ale ok 6-10 DC.więc nie zwlekaj za długo :-)
Iwu sama nie wiem. Na pierwszą wizytę wybieramy się pod koniec przyszłego tygodnia i mam nadzieję że już będzie serducho !!
 
reklama
Do góry