reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

właśnie ten kontrast, który wpuszczali powinien przepchac ewentualne sklejenia, ale ja nie czułam żadnego rozpierania i ze zdjęcia widać że lewa strona drożna a prawa lipa-zero przepływu.za 4 tyg ide na kontrolę do mojego gina i zobaczymy co dalej...
 
reklama
Czesc dziewczyny
Demsik fakt.paskudne badanie. Lipa z tym jajowodem.całe szczescie ze tylko jeden niedrozny. Ale tak jak mowisz plymn powinien go przepchac. Ciekawe co powie lekarz. Szkoda ze az za 4 tygodnie. Duzo czekania. Chyba laparoskopowo udrazniaja jajowody....
 
Tez mi sie tak wydaje ale mój pewnie powie ze z jedną drozna strona tez można zajść w ciążę. Wiem wiem ze to prawda ale dużo trudniej będzie niż jak obie drogi są bez przeszkód.no cóż do pon jestem na l4
 
W takim razie pozostaje czekac..Jeju jak ja Ci tego L4 zazdroszcze. Ja wstaje w poniedzialki prawie z placzem i blagam o sobote zeby sie wyspac. W zasadzie jak przychodze do domu to tylko spie. Jutro bedzie lepiej bo ide na badania krwi rano i poprosilam w pracy czy sie moge spoznic i dopiero na 12 ide wiec dospie do tej 9. Ufff :-)
 
waiting ja nie pamiętam kiedy spałam do 9;)to było na pewno przed urodzeniem dziecka, bo nawet jak jestem na l-4 to i tak musze wstac i zawiezc go do przedszkola.a jak wyniki?
netka hop hop
 
Waiting ja przez pierwsze 3 miesiace też wstawałam do pracy, jakoś tam przecipiałam, waracałam do domu i w kime i tak dzień za dniem. A potem było ok aż do wielkiego bębna :p Bo z wielkim brzuchalem spać się nie dało, a no i teraz oczywiście tez się nie da :p

Demsik aż 4 tygodnie, kurde te terminy są beznadziejne... mam nadzieję, że coś zadziałają bo z jednym może i się da, ale Wy już tyle wojujecie, że by się zlitowali wzięli.....

Ja jeszcze miesiąc i wracam do pracy :/ nie wiem jak to przeżyję. Nie wyszło nam teraz więc spróbujemy może jeszcze w tym cyklu a jak nie zaskoczy no to za jakieś dwa lata tu wracam dopiero....
 
reklama
Czesc dziewczyny.
Mitaka jak malec zdrowy? Teraz wszyscy w okol mnie choruja,gile po kolana,kaszla, pogoda nie sprzyja.
Demsik odpoczelas troche na l4?
Netka jak tam wyjazd?

Bylam wczoraj na USG. Maluch rosnie ma 26mm serce bije jak dzwon, juz przypomina dziecko. Widać mu raczki i nozki. Lezal sobie na pleckach :-) żałuję ze nie upomnialam sie o fotke. Badania tez mi wyszly ok. Czuje sie tez super. Odpukac przechodzę ciaze lagodnie bez wiszenia nad sedesem. :-)
 
Do góry