reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
A nic w sumie :) Dostałam namiary od koleżanki na ośrodek adopcyjny i będę tam uderzać, muszę pogadać z M. konkretniej. Zaraz lecę do miasta, wnioskować o nadanie numeru domu;)
Co do śluzu też tak kiedyś miałam,że przez kilka dni :) Wyższy poziom hormonów pewnie :) działaj :)
oo super,a powiedz jak juz by sie udalo, byscie te wszystkie testy przeszli to mysleliscie o wieku dziecka? niemowle czy starsze? czy bez roznicy Wam to?
 
Tak do pół roku bym chciała. Zaznaczymy do roku, ale liczę na małe.,
bardzo sie ciesze, ze taka decyzje podjeliscie, dacie jakiemus dziecku dom i milosc, a to jest piekne, a Wy mozecie tam sami zdecydowac w jakim wieku ma byc? czy dana placowka decyduje tak mniej wiecej? orientowalas sie w temacie? czy to zaznaczenie Wasze ma znaczenie?
 
Byłam wizytę mam na 18 kwietnia położna powiedziała że jak takie plamienie będzie się utrzymywało kilka dni to mam to zaliczyć jako @

Widziałam dzisiaj pięknego bociana pierwszego w tym sezonie :D
 
reklama
Moniusia super decyzja :)
Olcia trzymam kciuki :*
U mnie przygotowania pełna para i jak zawsze zostalam z tym sama ze nie mam nawet kiedy na krew pójść i dalej miesiąc w plecy... Załatwione dziś ciasta, K zegarek do naprawy oddalam, pochodzilam za biżuteria a i tak wrocilam do salonu i kupiłam to co mi się pierwsze go dnia rzucilo w oczy
0c66346ba24b093f285c7674b9aca503.jpg


Napisane na GT-I9195 w Forum BabyBoom
 
Do góry