reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Arte ja też uwielbiam wesela. Z moim to podbijamy parkiet [emoji7] ale w tym roku ma podwójna żałobę to nie wiem jak to będzie a mamy dwa wesela.

Wyszła mi wysypka, jakaś alergia... ale na co. Cała szyja, rzuca, dekolt, część pleców :/

Mój koszmarny kolega z pracy odchodzi !!!! Ale tak czy siak juz jesteśmy zdecydowani na bejbika [emoji7] także nie zmieniam pracy i cala naprzód [emoji85][emoji86][emoji87]

Rene jak u Ciebie ??

Dziś mija 30 rocznica od katastrofy w lesie Kabackim jestem tak zszokowana ta świadomością ze ludzie sami wiedzieli że zginą ze nie mogę się pozbierać [emoji46]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Kryzys zazegnany. Musiałam po zakupy jechać więc zawiozlam ich na basen A sama na zakupy [emoji16]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rene super
kolezanka pochwalila sie testem kumpela zataila przedemna ciaze juz nie mam sily wchodzic na fb chyba usune konto mam dosc
 
Nie smutaj [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie smuce sie nawet lezki nie uronilam czekam na @ grzecznie co ma byc to bedzie ja juz nie chce tracic zycia na lzy mam super meza wiec to jest wazne a nie starania ktore wprowadzaly mnie w depresje
 
Dorcia ponoc w lidlu teraz można jakies smerfy zbierać[emoji23] mow o co chodzi[emoji5]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
No już gadam robisz zakupy za 50 zł bez alkoholu,fajek i dostajesz jednego stikeza smerfa :) jak do tego dokupisz owoc lub warzywo to jest drugi smerf.

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry