reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Anula ja tez co chwila sie dowiaduje ze ktoras w ciazy, a to z fb, u mnie na wsi. Przykre to. Bo tak im zazdroszcze.
No ale coz widocznie ja musze poczekac[emoji17]
Zle sie czuje, podly mam dzien juz od rana

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anulka kochana [emoji8] wiem, ze to boli [emoji20]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Witam się po nocce. Padnięta. Czekam na wizytę u lekarza (nie wiem która to już w tym cyklu) dziś chyba 29dc?! Jakoś tak... Wizyta o 9:30
Jestem ciekawa czy ponownie zwiększa mi dawkę zastrzyku. Powoli już brzuch ma dość igieł :-(

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
Hej kochane :) mój mąż pracuje w fabryce mebli na stanowisku biurowym dokładnie jest logistykiem i obok siebie mają swój sklep "outlet" meblowy :) zwolnilo się tam miejsce na stanowisku sprzedawcy i wczoraj rozmawiał na mój temat z dyrektorem :) powiedział,że mam dziś przynieść swoje CV ....praca byłaby od poniedziałku do piątku i dwie soboty po 4 godziny a płacone jak za 8 :) myślę,że to dla mnie bardzo dobre rozwiązanie :D co Wy na to? Pensja też oczywiście większa niż ta co mam teraz za ten obóz pracy :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ness dopiero początek cyklu ,dziś 12dc ...kazał przyjść pod koniec miesiąca..

Nuria to nie do końca jest tak,znajomi znajomymi ,wiadomo skręca,ale weź tu teraz przyjmij na klate dziecko w bliskiej rodzinie [emoji58] strasznie mnie potargalo nie ma co [emoji58]

Agnes [emoji8]

Arte powodzenia!

Dorcia myślę że propozycja super,zmiana na lepsze będzie [emoji6]

U mnie chociaż pogoda dziś ładna,weekend zaraz ..

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Hej kochane :) mój mąż pracuje w fabryce mebli na stanowisku biurowym dokładnie jest logistykiem i obok siebie mają swój sklep "outlet" meblowy :) zwolnilo się tam miejsce na stanowisku sprzedawcy i wczoraj rozmawiał na mój temat z dyrektorem :) powiedział,że mam dziś przynieść swoje CV ....praca byłaby od poniedziałku do piątku i dwie soboty po 4 godziny a płacone jak za 8 :) myślę,że to dla mnie bardzo dobre rozwiązanie :D co Wy na to? Pensja też oczywiście większa niż ta co mam teraz za ten obóz pracy :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Nawet bym nie zastanawiała się

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Daj Boże żeby się udało :) ja już nie mam siły pracować w marketach :( 10 lat to już stanowczo za dużo...idąc tam chce mi się krzyczeć,płakać bo fizycznie nie daje rady,tony towaru codziennie muszę przerwalic :( ręce pozrywane,ból nadgarstkow nie pozwala spać...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey dziewczyny
Podczytuje Was, czuje sie nie za dobrze. Rano jeszcze pół biedy a jak już coś zjem to jest zgaga, częste rozwolnienia ... migreny tez są nadal. No ale co,muszę być silna dla kruszynki.
Testu pappa nie wykonałam bo mi powiedzieli,ze już Za późno :(
Dorcia jak masz okazje to zmień prace bo w lidlu to bardziej WYZYSKIWANIE ludzi, garba sie tylko dorobisz.
Tynka maluszek piękny, bum brzusio śliczny .
Artemida 3mam kciuki aby dała ci większa dawkę !!!!!!!
Pozdrawiam Was wszystkie ! [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Na prawym jajniku jest coś o wym 13mm na 14mm mniej więcej... kolejne usg w niedziele...lekarka jest pełna nadzieji że w pon podamy ovitrelle - ja tej nadzieji nie podzielam jakoś. To tyle - ide spać

edit - dawki nie zwiekszała...lece dalej 75j
 
Do góry