reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Widze ze połowa z Nas ma jakis gorszy czas teraz, i te w ciazy, i te oczekujące ciazy[emoji53]
Ja od rana leze w lozku i gapie sie przez okno ze lzami w oczach. Nie mam sil na nic.
W domu burdel. Ja wygladam jak trup[emoji17] Piekny weekend sie zapowiada.

Anula w moim przypadku nie wazne czy dziecko w rodzinie, czy u znajomych..i tak zazdroszcze kazdemu[emoji17]
Arte ja trzymam kciuki.

Sent from my LG-H340n using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Widze ze połowa z Nas ma jakis gorszy czas teraz, i te w ciazy, i te oczekujące ciazy[emoji53]
Ja od rana leze w lozku i gapie sie przez okno ze lzami w oczach. Nie mam sil na nic.
W domu burdel. Ja wygladam jak trup[emoji17] Piekny weekend sie zapowiada.

Anula w moim przypadku nie wazne czy dziecko w rodzinie, czy u znajomych..i tak zazdroszcze kazdemu[emoji17]
Arte ja trzymam kciuki.

Sent from my LG-H340n using Forum BabyBoom mobile app

To normalne,ze tak sie czujesz
Tez tak miałam
Tez byłam zazdrosna jak szwagierka urodziła , choć dla niej to było dopiero pierwsze dziecko .. trochę to chore ale "zawsze sie zazdrości"

Ja w poniedziałek lecę do mojego giną podejrzeć dzidziola. Mam nadzieje,ze sie dobrze ułoży i zobaczę pisiorka [emoji16][emoji16] No a jeśli będzie pipka to tez dobrze. Jestem ciekawa czy sie bardzo zmienił bobas.


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Myślicie,ze coś nie tak jak nie zrobiłam testu pappa?? W sumie biorę kwas foliowy,dbam o siebie i nie ćpam wiec powinno być dobrze......


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ja tez pappa nie robilam.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t2d [emoji272]
 
Myślicie,ze coś nie tak jak nie zrobiłam testu pappa?? W sumie biorę kwas foliowy,dbam o siebie i nie ćpam wiec powinno być dobrze......


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
To akurat wpływu na to nie ma ale nawet jeśli nie zrobiłaś to nic takiego. To raczej dla waszej wiadomości

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha, to mnie pocieszylyscie :) i jestem spokojniejsza ,ze ty Bumek tez nie robiłaś :) jesteśmy we dwie hehe


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Carmen mi gin przy usg powiedział, ze fajnie by było zrobic, ale nie widzi potrzeby - nie robilam ... Z Lena to wcale prenatalnych nie robilam ..

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t3d [emoji272]
 
Dziewczyny jakby się udało zmienić pracę to starania odkładam :( tak dziś zdecydowałam...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wysprzatalam dom, kurze, odkurzanie, mycie podłóg, łazienki, zrobiłam obiad, dwa prania... teraz ide z psem i do pracy [emoji16] komu odsprzedać trochę energii, komu? Bo mnie roznosi, pozytywnie oczywiście [emoji1]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
A ja wysprzatalam dom, kurze, odkurzanie, mycie podłóg, łazienki, zrobiłam obiad, dwa prania... teraz ide z psem i do pracy [emoji16] komu odsprzedać trochę energii, komu? Bo mnie roznosi, pozytywnie oczywiście [emoji1]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
wpadaj, ja mam okna do pomycia [emoji23]
 
Do góry